בעקבות המלחמה: הפינוי מהבית בצפון הוביל לגירושין

תושב הצפון, החליט להתגרש לנוכח העובדה שאשתו הודיעה לו על כך שאין בכוונתה לחזור ולהתגורר בסיום המלחמה ביישוב בצפון שבו התגוררו במהלך ארבע שנות נישואיהם ושנאלצו להתפנות ממנו עם פתיחת המלחמה. לבני הזוג ילד בן שנתיים.

האישה הגיעה מהמרכז לצפון בעקבות הבעל שגדל ביישוב בצפון ועוסק בחקלאות יחד עם בני משפחתו.

הבעל הודיע לאישה על כך שבכוונתו לחזור ליישוב בצפון וכי אין בכוונתו לוותר על העיסוק החקלאי ומשהאישה, הודיעה לו כי החלטתה סופית וכי אין בכוונתה לחזור ליישוב הצפוני, הוא פנה לעו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה וביקש לפתוח בהליכי הגירושין.

"הבעל לא רואה את עצמו כמי שיעבור לגור במרכז הארץ מה עוד שהקרע ביניהם הולך ומעמיק ולכן, החליט החליט לפתוח בהליכי גירושין. הבעל כמו בני משפחתו רוצה להמשיך ולהתגורר ביישוב בצפון ולהמשיך במפעל החיים המשפחתי", אמר ב"כ של הבעל עו"ד גיא אופיר .

"זאת ועוד", אמר ב"כ של הבעל עו"ד גיא אופיר, "הבעל איננו רואה כל אפשרות לנהל חיי משפחה בנפרד – שהוא יגור בצפון ואשתו במרכז יחד עם בנם ולנוכח סירובה המוחלט של האישה לחזור לצפון, החליט שאין מנוס מלהתגרש וכל הניסיונות של בני המשפחה לגשר ביניהם כשלו".

WhatsApp Image at
עו"ד גיא אופיר (צילום: עצמי)

בני הזוג, התגוררו מפתיחת המלחמה ועד לאחרונה ובמשך כארבעה חודשים ביחידת הורים הצמודה לבית הוריה של האישה במרכז הארץ והבעל חזר ליישוב בצפון. בימים הקרובים, מציין פרקליטו עו"ד גיא אופיר תוגש התביעה לגירושין לביה"ד הרבני האזורי בחיפה.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות