בשורות טובות: ניצול הלינץ' בעכו פקח את עיניו

לאחר שבמשך שבועיים היה מורדם ומונשם, החל הבוקר (שלישי) אלעד ברזילי, בן 37 מעכו, שנפצע קשה כשפורעים ערבים ביצעו בו לינץ', תהליך גמילה מהנשמה. ברזילי, שהובא למרכז הרפואי במצב קשה מאוד ועם פגיעת ראש קשה, פקח את עיניו ומתקשר עם הסביבה.
יצוין כי עד כה עבר אלעד שני ניתוחים ובקרוב הוא אמור לעבור ניתוח נוסף.

מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, שביקר היום את אלעד, מספר: "זהו רגע מרגש מאוד. אני מבקש להודות למחלקה הנוירוכירורגית בכלל וליחידה לטיפול נמרץ נוירוכירורגי בפרט, על עבודת קודש נפלאה וטיפול מקצועי ומסור באלעד. אמנם יש לו עוד דרך ארוכה לעבור, אך בהחלט אפשר להביע אופטימיות זהירה".

About Author

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. ליבי

    הסיפור המרתק עם אלעד ברזילי, שסיפר אותו הרב מרדכי חוברה ראש מכון שח"ם שפורסם בקבוצה שלו –

    הרב עוז ברזילי אחיו של אלעד פצוע הלינ'ץ הקשה בעכו לפני שבוע מתקשר אלי, הוא מספר לי: 'אחי אלעד היה מאמין ברב הינוקא, הוא היה שומע את השיעורים של הרב הינוקא, וכל הזמן מספר על גדולת הרב' אני רוצה שהרב יברך ויגזור שאחי יהיה בריא.. איך אני משיג את הרב הינוקא? התחלתי להתקשר לאנשים שגרים בראשון לציון, יש לי שם שיעור כשרות עם עשרות אנשים על ידי מכון שח"ם, ומתקשר לאחד אחד. כולם מכירים את הינוקא. אבל כולם אומרים קשה עד מאוד להפגש עימו. אני ממשיך להתקשר להורי תלמידים שסידרתי להם חונך. שוב כולם מכירים את הרב. אך קשה להשיגו. המשכתי לברר. התקשרתי לחברי בעיריית ראש לציון. מהקטן ועד הגדול בעיריית ראשון לציון. וכך בחסד השם הצלחתי להגיע להיכן שהרב נמצא. אני מגיע עם הרב עוז ברזילי – (אחיו של אלעד) והרב אבי בלוי. ניגשתי לרב הינוקא יחד עם הרב עוז ברזילי, הרב עוז לא ויתר וביקש שהרב יגזור על אחיו אלעד רפואה שלימה. הרב בירך וקיבל לומר שבוע שלם מזמור לתודה עם מליון איש שהצטרפו ליוזמה. לאחר שבוע. מתקשר אלי העוזר של הינוקא. בשעה 13:50: 'הרב ביקש לשאול מה שלום אלעד הפצוע מעכו'? אמרתי לו לא שמעתי שהשתנה דבר.. מורדם ומונשם. שוב העוזר אומר: 'הרב ביקש שתברר מה שלום אלעד ברזילי' שתקתי, התביישתי.. אמרתי בנפשי מה אתקשר לעוז אחיו של הפצוע בעכו? לא נעים.. בשעה ארבע וחצי באותו היום התקבלה בשורה מבית החולים – אלעד נותק ממכשיר ההנשמה ומתחיל לתקשר לאט לאט קשר עין עם סובביו! אכן. "עין השם אל יראיו למיחילים לחסדו" הינוקא התפלל, וירא שמים הקב"ה שומע תפילתו ובודאי גם תפילתם של רבבות מעם ישראל ומזמור לתודה ותהילים עלו לפני כסא הכבוד לתפילה לבריאותו.
    כעת אחים יקרים. המשיכו להתפלל למען אלעד בן גו'ליה – אבא ל4 ילדים ואשה ומשפחה יקרה. למען שיתרפא לגמרי מחוליו לחיים טובים ארוכים ולשלום.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות