האישה, המכונה, והמבצע שישאירו אתכם נטולי שיער

אתי כהן, תושבת אדמית, החליטה שהיא רוצה להביא לגליל המערבי את הבשורה החדשה בתחום הסרת השיער, ופתחה קליניקה לטיפולי יופי ביישוב, כשעיקר העשייה בקליניקה כוללת את המכונה החדשנית להסרת שיער, דיימונד D4.

המכונה, מתוצרת גרמנית, עם תוצאות שנראות לעין מאוד מהר, מתאימה לכל סוגי העור והשיער, כולל שיער בלונדיני, ומאפשרת הסרת שיער 24 שעות לפני ואחרי שיזוף (בדרך כלל ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער רק שבועיים אחרי או לפני שיזוף). המכונה כוללת גם ידית קרח, ללא כאב, כשהמשמעות היא מגע קריר עם העור בעת הטיפול.

"המכונה הייחודית מעניקה תוצאות מדהימות בזמן קצר. טכנולוגיית הקירור מאפשרת טיפולים בטוחים, אפקטיביים ונוחים במיוחד". אומרת כהן. "בחרתי במכונה הטובה והמתקדמת ביותר עבור הלקוחות שלי, כשגם העלות היא 2,999 ש"ח לעשרה טיפולים, עבור הסרת השיער בכל הגוף לנשים, וכשאני אומרת כל הגוף, זה ממש ככה. כל אזור ממנו רוצים להוריד את השיער, נכלל בחבילת הטיפולים, לא רק רגליים, ידיים ובית השחי, אלא כל אזור הרלוונטי בגוף הלקוחה להסרת השיער (עבור גברים המחיר דומה, עבור כל פלג הגוף העליון)".

המכונה, האישה והמבצע שישאירו אתכם נטולי מילים ושיער

כל כך אהבנו את הבשורה שהביאה כהן, הן ברמת המחיר והן בעובדה שמדובר במבצע הכולל הסרת שיער בכל חלק רלוונטי בגוף, שהחלטנו לעלות לקליניקה ולבדוק בעצמנו את העבודה והתוצאות.

ומה אפשר לומר? פשוט תענוג!

כהן קיבלה אותנו עם חיוך גדול, ולאורך כל הביקור בקליניקה הסבירה לנו את תהליך העבודה, במקצועיות מדהימה ובענווה. את התוצאות בטווח הארוך מצאנו אצל מטופלת נוספת שהיתה במקום, ואין ספק שמדובר בטיפולים איכותיים במיוחד.

מעבר לטיפולי הסרת השיער, כהן מבצעת גם טיפולי פדיקור ומניקור, באופן נקי, נעים ומקצועי. אז אם אתם מגיעים לטיפול הסרת שיער, אל תחמיצו את הפינוק הזה!

המכונה, האישה והמבצע שישאירו אתכם נטולי מילים ושיער

אנחנו בעד לפרגן לבעלי עסקים בגליל המערבי – אז אם יש לכם עסק שתרצו שנפרגן לו – תייגו אותו או שלחו לנו הודעה בעמוד הפייסבוק שלנו – ונשמח להגיע גם אליו.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות