הבשורות הטובות של לנקרי לתושבי עכו

לאחר אישור חוק הטבות המס לעיר עכו בחודש שעבר, ראש עיריית עכו, שמעון לנקרי עדכן היום, שלישי, את התושבים כי מס ההכנסה מתכוון לעדכן את שיעור ההטבה במס כבר במשכורת הקרובה, שתשולם בחודש ינואר 2021, ובימים אלה שולח עדכונים לכל התושבים שביצעו תיאום מס מתחילת השנה, עם אחוז המס המעודכן.

הודעתו של לנקרי יצאה היום, לאחר ביקורו בעיר של השר לירושלים ומורשת רפי פרץ. השר נפגש עם לנקרי בלשכתו יחד עם מנכ"ל העירייה, יניב אשור, מנהל מרכז סיור ולימוד גליל, יאיר מימון, חבר המועצה מטעם הבית היהודי רפי לוזון ובועז אמיר, והתייחס לחוק הטבות המס שעבר בשבוע שעבר בכנסת בקריאה שלישית, המשווה את עכו לנהריה: ״היה חשוב לי בוועדת השרים ללכת על זה בכל הכוח. עכו אינה שונה מנהריה והשימור של האוכלוסייה חשוב מאין כמוהו".

בשורה נוספת יצאה היום מלשכתו של ראש העיר עכו, לבעלי העסקים בעיר, על הנחה בשיעור של 25 אחוז באגרת שילוט לבעלי עסקים שנהנו מהקלה בארנונה לשנת 2020 בשל משבר הקורונה. מדובר במאות בעלי עסקים בעיר שקיבלו הנחה בארנונה השנתית וכעת ייהנו גם מהטבה נוספת.

הבשורות הטובות של לנקרי לתושבי עכו
Photo by Pratik Gupta from Pexels

ראש עיריית עכו, שמעון לנקרי: "התפשטות נגיף הקורונה בעולם פגעה כלכלית בעסקים רבים ולכן החלטנו בעירייה להתגייס למען בעלי העסקים ולהקל עליהם ככל שניתן על פי חוק. ההטבה בשיעור אגרת השילוט תבוצע באופן אוטומטי, כך שאין צורך להגיע לעירייה ולהסדיר את הנושא".

מעיריית עכו נמסר כי בעלי עסקים הזכאים להקלה של 25 אחוז הנחה בארנונה השנתית בשל משבר הקורונה ואשר שילמו את אגרת השילוט במלואה יקבלו זיכוי על החלק היחסי.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות