הושקה מכירת הכרטיסים לאירוע ההתרמה הראשון לעמותת בית שי בנהריה

ערב ידידים מרגש של עמותת "בית שי", בית קהילתי לטיפולים לילדים על הרצף, התקיים ביום ד' האחרון בנהריה. בטקס הכריז מנכ"ל העמותה על השקת מכירת הכרטיסים לאירוע הגאלה הראשון, שכל תכליתו תרומה למען "בית שי", שיתקיים ב- 29.5.2023 בהיכל התרבות בנהריה, במסגרתו יצוין יום ההולדת הרביעי להקמת העמותה.

באירוע נכחו ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, ראש המועצה התעשייתית מגדל תפן, סיגל שאלתיאל הלוי, חבר המועצה המקומית שלומי, דודו דר, ידידי העמותה, מתנדבים, מדריכי וצוותי העמותה. 

WhatsApp Image at
מנכ"ל העמותה, חנן חן. צילום: מערכת.

מטרת אירוע ההתרמה שיתקיים בחודש הבא הינו בעל חשיבות רבה בהעמקת המודעות הציבורית לנושא האוטיזם, הרחבה וחיזוק פעילות העמותה בנהריה והסביבה והנחת היסודות להקמת בית לבוגרים מגיל 18 ומעלה.

באירוע תושק פעילותה של להקת עמותת "בית שי", "שי- יה", שהוקמה בשנה האחרונה בניצוחה של האומנית קארין עמוס, וכן, יופיעו הסטנדאפיסטים מני אסייג ואיתן בוכריס במופע סטנדאפ מצחיק ביותר.   

מנכ"ל עמותת "בית שי", חנן חן: "בית שי חוגג את שנתו הרביעית כבית הקהילתי הייחודי בארץ לילדים ומשפחות מיוחדות. תודה למשפחות על הזכות להיות פה בשבילכם. אני גאה ושמח לקיים את אירוע ההתרמה הראשון למען "בית שי" שיהפוך למסורת. אני מזמין את כל תושבי האזור לבוא ולתמוך בפעילות החשובה למען הילדים והבוגרים על הרצף האוטיסטי היחידה מסוגה באזור כולו,  ולהנות  ממופעים של הלהקה ואמנים מהשורה הראשונה. תודה לצוות המדהים ששותף לעשייה. תודה למתנדבים שמאפשרים לי להמשיך לחלום".

WhatsApp Image at
צוות עמותת בית שי. צילום: מערכת.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות