החל מבצע החיסונים במרכז הרפואי לגליל

היום בצהריים (ראשון) החלו במרכז הרפואי לגליל בנהריה במבצע החיסונים נגד נגיף הקורונה.

הראשון להתחסן היה מנהל בית החולים, פרופ' מסעד ברהום, שבתום קבלת החיסון אמר לגליל מערבי ON LINE: "אני מרגיש מצוין. אני רוצה להגיד לכולם שהחיסון הוא בטוח ויעיל, ואני קורא לכולם להתחסן. אין חשש. למדתי על החיסון מאנשים שמבינים בנושא הרבה יותר ממני ואני גאה להיות הראשון בגליל המערבי שפועל למיגור המגיפה".

באשר להיענות הצוותים הרפואיים אמר פרופ' ברהום: "גם כשהיתה היענות נמוכה בסקר שערכנו ידעתי שברגע שיגיע החיסון כולם ירצו להתחסן. היום אני רואה ש – 1,000 חיסונים לא יספיקו לנו, וכבר ביקשנו להזמין 1,000 נוספים. מדובר בצוות של 3,000 אנשים מבית החולים וכן מבית החולים מזור בעכו, לשכת משרד הבריאות ומד"א".

טרם התחסן אמר פרופ' ברהום: "זהו רגע היסטורי למדינת ישראל ולמערכת הבריאות. החיסון הוא הדרך היחידה למגר את המגיפה באמצעות מניעה. אני קורא לכלל עובדי המרכז הרפואי ולתושבי הגליל המערבי להתחסן. מדובר בחיסון בטוח ויעיל, וככל שיותר אנשים יתחסנו, כך נמנע הידבקות ופגיעה באנשים נוספים".

אחרי מנהל בית החולים התחסנו חברי הנהלה וצוות רפואי: "אני מחזק את ידי העובדים שלנו, שמגיעים בהמוניהם כדי להתחסן", סיכם פרופ' ברהום.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות