היועצת הרוחנית שרואה הכל: אל תחמיצו את המסרים הבאים

היועצת הרוחנית ליאת חי-טל מעכו, הבינה כבר מגיל צעיר שלאנרגיות המלוות אותה יש יכולות ריפוי.

"השדה האנרגטי המרחבי של הסובבים אותי מאז ומתמיד היה חשוף בפניי, ולעתים תכופות יכולתי לראות את זעקת ״ההילה״ שלהם, הרגשתי שאני יכולה לרפא ולהשלים אותה, ובאופן טבעי ביותר, נטול מחשבה, הייתי מניחה את שתי ידיי ומרפאה את כאבם". היא מספרת על היכולות שלה.

עם השנים, הבינה שהיא מקבלת מסרים על חייהם של אחרים, לטענתה, ממלאכים. אז כבר החלו להתקבץ סביבה חברים ומשפחה, שמצאו בה את תמיכה לכל צעד בחייהם. בין הנושאים בהם חי-טל מתמחה הם פוריות והריון. היכולת שלה לזהות בעיות באמצעות המסרים שהיא מקבלת, הביאה אותה לסייע לזוגות רבים בדרך להגשמת חלומם להביא ילדים לעולם.

היועצת הרוחנית שרואה הכל: אל תחמיצו את המסרים הבאים
"יש מצב גדול שבנט יפתיע". ליאת חי-טל בראיון לערוץ הכנסת. צילום: מתוך השידור המצולם בערוץ הכנסת

בין לקוחותיה גם פוליטיקאים, שמבקשים הכוונה על דרכם הפוליטית, ועל המצב המדיני והמוניציפלי. בבחירות האחרונות לרשויות המקומיות, חזתה חי-טל במדויק את כל המהפכים ואת ניצחונם של ראשי הערים החדשים, וכשנה אחר כך, בראש השנה 2019, חזתה באופן מובהק את מאורעות התקופה האחרונה, הן מבחינה מדינית והן מבחינת המצב בארץ:

"השנה לא תפתח מלחמה בצפון, אפשר להירגע". אמרה במקומון צפוני. "עם זאת, המתח עם אירן רק ילך ויתעצם ככל שיחלפו החודשים. הסכנה, אם תגיע, תהיה רק בסוף שנת 2020 – תחילת 2021, אז יש סיכוי שהמדינה תהיה כולה תחת מתקפה. אני עדיין רואה שהמצב בארץ הוא לא יציב, ולא ממש תצליח לקום ממשלת אחדות כפי שהיינו רוצים, וכשהמדינה במצב כל כך לא יציב, כך גם המצב הביטחוני".

פנינו לחי-טל בעקבות כל המאורעות של השנה וחצי האחרונות, החל מהקורונה, דרך מסעות הבחירות לכנסת, המצב הביטחוני בארץ והממשלה שעתידה לקום, כדי לשמוע בפני מה אנחנו עומדים בתקופה הקרובה: האם ממשלת השינוי תחזיק מעמד? (רמז: עד סוף 2022 יש סיכוי טוב לבחירות חמישיות), האם הקורונה תחזור? ומה על המשך ההתפרעויות של ערביי ישראל בתוך הארץ?

כל התשובות לשאלות אלו ועוד בראיון שקיימנו איתה השבוע – אל תפספסו!

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות