היכל התרבות בנהריה: אירועי תרבות יתקיימו תחת התו הסגול

לראשונה מזה חודשים יתקיימו אירועים ומופעים בהיכל התרבות בנהריה.

מנכ"לית היכל התרבות נהריה ויו"ר נעמת במרחב הגליל המערבי עופרה אלקיים כהן יחד עם יו"ר ההסתדרות במרחב הגליל המערבי ויו"ר הנהלת ההיכל אשר שמואלי הודיעו השבוע על הרחבת הפעילות בחודש אוגוסט, וקיום אירועים ברחבת היכל התרבות תחת מגבלות התו הסגול.

העלות לאירוע תעמוד על 30 ש"ח בלבד, ובין השאר יתקיים מופע של המנטליסט הנהרייני הצעיר נבו אבוטבול וההצגה "לחיי החיים" של תיאטרון נשות נעמ"ת.

אלקיים כהן: "אנחנו לא מפסיקים אפילו לרגע את הפעילות במרחב. גם בימים טרופים אלו, תחת המגבלות החמורות והעליה בתחלואה החלטנו לקיים אירועי תרבות תחת התו הסגול, כדי להפיח חיים בשממה התרבותית שנכפתה עלינו. במסגרת נעמ"ת התקיימו עשרות אירועים לנשים בקבוצות קטנות עם מיטב המרצות והמנטוריות והכל בהתנדבות מלאה ובמחירים סימליים, וברחבת היכל התרבות יערכו בכל חודש אוגוסט מופעים והרצאות של במאים, שחקנים ואומנים, תוך הקפדה על 20 משתתפים בחלל הפתוח. לאור ההיענות הגדולה והצימאון של הקהל אנו מגבירים את הפעילות וייתכן כי המופעים יחזרו על עצמם בכמה סבבים בכדי שנוכל לתת מענה לקהל הרב. תרבות היא אוויר לגוף ולנשמה. אי אפשר לחיות בלי הרוח החיה. אנו שוב חוזרים ומדגישים כי כל האירועים מוגבלים בכמות הקהל המותרת".

הכניסה לאירועים בתשלום מראש במשרדי ההיכל בטלפון 04-9829933 ותחת הקפדה מרבית של עטיית מסיכות, מדידת חום וחיטוי הידיים.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות