היכל התרבות נהריה: "כמה טוב לראות אתכם שוב!"

שנה ושלושה חודשים אחרי שנגיף הקורונה אילץ לסגור את שערי היכל התרבות בנהריה, תעלה בשבוע הבא ההצגה הראשונה בהיכל ומנויי התיאטרון, שלא צפו בהצגה מזה חודשים ארוכים, ישובו אל האומנות, הקולות והצלילים שהם אוהבים כל כך.

מנכ"לית היכל התרבות, יו"ר נעמ"ת במרחב הגליל המערבי, עופרה אלקיים כהן, ויו"ר ההיכל, יו"ר ההסתדרות במרחב הגליל המערבי אשר שמואלי, המתינו בסבלנות עם פתיחת ההיכל לקהל, על מנת לשמור על בריאות המנויים והמבקרים. כעת, משירדה התחלואה באופן ניכר ורבים מהתושבים כבר חוסנו, נקבעו המועדים למופעים ואות הפתיחה יינתן ביום שני הקרוב, בהצגה 'הקומיקאים', בהשתתפות מוני מושונוב ושלמה בראבא.

באירוע הפתיחה תתקיים קבלת פנים חגיגית למבקרים, לציון החזרה לשגרה המבורכת, בעולם תרבות בכלל ובהיכל התרבות בנהריה בפרט. הכניסה להיכל תתבצע עפ"י הנחיות התו הירוק, כאשר נרכשו כיסויים מיוחדים על מנת לשמור על כללי התו וביטחונם של המבקרים.

היכל התרבות נהריה: “כמה טוב לראות אתכם שוב!”

התקופה בה היה ההיכל סגור אפשר את שדרוגו, כולל החלפת הכיסאות ובקרוב גם מעלית להנגשת ההיכל לבעלי מוגבלויות. עדיין אין מתווה להפעלת בית הקפה, אך אנחנו יכולים לספר לכם שבימים אלה ממש, מתקיים משא ומתן עם רשת בתי קפה ידועה שתרכוש את הזיכיון להפעלתו. כל זאת, כאשר אלקיים כהן מבטיחה עליית מדרגה גם בתכנים הייחודיים שיעלו על הבמה, הכוללים שני מחזות זמר והצגות מהתיאטראות הגדולים בארץ.

מנכ"לית ההיכל, יו"ר נעמ"ת במרחב הגליל המערבי, עופרה אלקיים כהן: "אנחנו מתרגשים לפתוח את ההיכל אחרי תקופה ארוכה של הדממה. חיכינו לרגע הזה הרבה זמן, במהלכו שיפצנו את האולם לרווחת הקהל שלנו ושיפרנו אותו מאוד. היה לי חשוב שכולם ירגישו בטוחים כשהם נמצאים בהיכל ולכן העדפתי שהפתיחה תתקדם באופן בטוח יותר, כשאנחנו שולטים בעניינים. והנה הגיע הרגע, אנחנו מלאים בתכנים איכותיים, החל מהשבוע הבא. התגעגעתי מאוד למנויים שלנו – כמה טוב לראות אתכם שוב!"

היכל התרבות נהריה: “כמה טוב לראות אתכם שוב!”

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות