השעון של ג'יימס בונד ב – 36,000 ש"ח בלבד!

הסרט החדש של ג'יימס בונד "לא זמן למות", שזהו הסרט ה 25 בסדרת סרטי ג'יימס בונד,   יוצא סוף סוף לאקרנים ברחבי העולם, לאחר שתוכנן לצאת  באפריל 2020, אך בעקבות התפרצות נגיף הקורונה נדחה כמה פעמים ולסוף יעלה בספטמבר, גם בישראל. השחקן דניאל קרייג המשחק בתפקיד הסוכן 007 , זו תהייה הופעתו החמישית והאחרונה כג'ימס בונד. לצידו יככבו ראלף פיינס (הארי פוטר), אנה דה- ארמס (רצח כתוב היטב) וראמי מאלק (רפסודה בוהמית).

ישראל תהיה המדינה השנייה בעולם שתקרין את הסרט לקהל הרחב,  אחרי לונדון. את טרום הבכורה להקרנת הסרט בארץ קיבל המותג אומגה, במסגרת "כיכובו" של השעון החדש בסרט.

מדובר בשעון במהדורה מוגבלת, היוצר כבר  באז ברשתות החברתיות ובכלל  בכל העולם מאחר והשעון בולט ונוכחותו  משמעותית בסרט. מושבעי ומעריצי גיימס בונד מודעים לכך שמדובר בסדרה ממוספרת ומוגבלת וכבר נרשמו אלפי הזמנות לשעון.

שעוני גיימס בונד לשעוני אומגה מחיר צילום יחצ חול
שעוני ג'יימס בונד של חברת אומגה. צילום: יח"צ חו"ל

השעון החדש של ג'יימס בונד עשוי מטיטניום קל ונוח לענידה, בעל קוטר 42 מ"מ. השעון כולל  הטבעה מיוחדת בגב השעון עם המספר 62, המתייחס לשנה של הסרט הראשון של ג'יימס בונד ד"ר NO. העיצוב על זמני – קלאסי, עם נגיעות של צבעוניות וינטג' אשר הופכות את השעון לייחודי במראה.

לישראל יגיעו סה"כ -50 שעונים של ג'יימס בונד, ומחירו לצרכן הישראלי: 35,990 ש"ח.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות