זה הזמן לשינוי חיובי בחייכם!

מיכל פרידמן, מטפלת גוף-נפש מנהריה, מסבירה על התקופה שאנו נמצאים בה, ומה צריך לעשות כדי לצאת מחוזקים חזרה לעולם:

כבר תקופה ארוכה שאנו חווים שינויים אישיים, מדיניים ואוניברסליים.

עוד לפני זמן "קורונה" לא מעט אנשים חיו את חייהם על טייס אוטומטי במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב בפול גז בניוטרל, רצו אחרי הזנב של עצמם ולא הגיעו לכלום. רחוקים משקט כלכלי, מבריאות ואיכות חיים, מביטחון תעסוקתי, מזמן איכות עם המשפחה ובעיקר רחוקים ומנותקים מעצמם… חיים במרדף שאינו פוסק נגד הזמן, המשימות, רשימת ה"צריך" ועוד.

זה הזמן לשינוי חיובי בחייכם!
מיכל פרידמן, מטפלת הוליסטית גוף-נפש. צילום: פרטי

כשהגיעה הקורונה לחיינו נכפה על כולנו לעצור, להתבונן ולדעת שחיינו באשליה אחת גדולה. מכורח הנסיבות למדנו להיות קצת עם עצמנו, להוריד את הרגל מדוושת הגז הדוהרת במרוץ החיים, להבין מה הם צרכינו האמיתיים, מה אנחנו בעצם מבקשים ומייחלים לעצמנו וליקירנו?

לא מעט אנשים בחרו באורח חיים מואט יותר, גילו כמה מופלאה היא ארצנו וכמה הפשטות שכולנו גדלנו עליה בכל המובנים, היא המתכון לאושר האמיתי. גם כעת, בתוך כל הכאוס החיצוני שקורה סביבנו, אנו נדרשים להביט עמוק פנימה ולהבין שאנחנו מוכרחים לעשות שינוי, ושינוי מתחיל קודם כל בתוכנו.

רק האחדות והאהבה בתוכנו יכולות להשליך הכל החוצה ולאפשר איחוד במקום פילוג ונפרדות. כאשר אדם עושה שלום בתוכו עם כל חלקיו וחי בתדר של ערך עצמי אהבה וסיפוק (כן, כן, ואפשרי והכרחי) רק אז יוכל ליישם את המשפט: "ואהבת לרעך כמוך".

זו המשימה הכי חשובה שלנו כפרט וכאנושות. צו השעה שלנו הוא להתאחד כעם אחד עם עצמנו ובין כולנו.

אז מה בכל זאת בשליטתנו? אנחנו. כל אחד מאתנו אחראי על עצמו.

אז למי שמאס בכל מה שהוזכר לעיל, מי שלא מוכן לחיות יותר בפחדים ובחרדות ומבין שהחיים הם מתנה וכל יום שעובר אינו חוזר, מי שמוכן לקחת אחריות אמיתית על חייו הפרטיים ולנהל אותם במקום שהם ינהלו אותו, מי שרוצה לחיות את המיטב בפן האישי, הזוגי, המשפחתי, הבריאותי והתעסוקתי, חייב לעבור תהליך משנה חיים בכל המישורים.

איך עושים את זה?

שמי מיכל, מטפלת הוליסטית גוף-נפש. מנחה תהליכים משני חיים בכל המישורים. עם ארגז כלים נרחב וניסיון מוכח, מתחייבת להביא גם אתכם להשיג את מה שתמיד ביקשתם לעצמכם. השיטה שלי משלבת ייעוץ, העצמה והכוונה + טיפולים אנרגטיים קבליים ועוצמתיים להעלאת ביטחון ואהבה עצמית, הפרעות אכילה, העצמה במצבי משבר, מיקוד מטרות והשגתן, שינוי תעסוקתי / מקצועי וכיצד להיפטר מחרדות, כשכל מקרה מקבל את המענה הייחודי לו, כשהטיפולים נעשים באופן פרונטלי או בוידיאו ברחבי הארץ והעולם.

מוכנים לצאת למסע הגשמה? מיכל פרידמן – מטפלת הוליסטית 0524056623

About Author

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. עמליה

    ואוווו…. אהבתי כל מילה!
    פשוט כ"כ נכון ואמיתי.
    מאמינה מאד בגישה הזו של לאהוב את עצמך קודם כל ואח"כ לאהוב את האחר ….. " ואהבת לרעך כמוך…"
    שיהיה המון הצלחה🙏❤

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות