חוזרים לרקוד עם להקת המחול הקיבוצית בקיבוץ געתון

במהלך החודשים יולי- אוגוסט 2020 תקיים להקת המחול הקיבוצית במקום משכנה, בכפר המחול הבינלאומי בקיבוץ געתון, מספר מחזורים של קורסים בהם ישהו התלמידים בגעתון לצד רקדני להקת המחול הקיבוצית, יצפו וילמדו על עולמם המקצועי ועל המשמעויות של להיות רקדן מקצועי.

בשיעורים ייחשפו למחול מקצועי בכל הסגנונות, יתמקדו בשיעורי טכניקה (ארבעה שיעורים ביום), בסגנון הקלאסי, מודרני וברפרטואר הלהקה הקיבוצית. כמו כן ישתתפו בסדנאות מיוחדות ומגוונות התורמות להעשרת התנסותם וחווייתם.

מערך השיעורים יועבר על ידי צוות מקצועי המורכב ממורי הלהקה הקיבוצית, מורים אורחים ורקדני הלהקה. לצידם יפעל גם מערך מדריכים חברתיים מנוסים וצוות מיומן וגדול המתפעל ומפיק את הפרויקט הענק והמוצלח הזה.

צילום: ליאור חורש

הקורס המיועד  לגילאי 12-18 ומאפשר תנאי פנימייה כאשר כל שלושה תלמידים לנים בחדר ממוזג אחד, בדירות ייעודיות וכל תלמיד נהנה מפעילויות חברתיות מגוונות ושלוש ארוחות ביום.

העבודה המקצועית עם התלמידים, תנאי הפנימייה האיכותיים והמפנקים המאפשרים גיבוש חברתי ויצירת הווי משותף וכל יתרונות הקיבוץ שמסביב כסביבת עבודה מלאת השראה, יוצרים שילוב מנצח המוכיח את עצמו בכל פעם מחדש.

תאריכים ומחירים:

תנאי פנימייה :

עבור מחזור אחד  – 9-13.8.2020  , 2,050 ש”ח

עבור שני מחזורים   – 26.7-6.8.2020  , 4,100 ש”ח

עבור שלושה מחזורים –     26.7-13.8.2020

מחירים ללא לינה:

1,500 ש”ח | לשבוע

3,000 ש”ח | לשבועיים

4,500 ש”ח | לשלושה שבועות

להרשמה   – https://www.kcdc.co.il/summer/dance/

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות