יו"ר איגוד מנהלי אגפי החינוך ברשויות המקומיות: "לא כל הרשויות יהיו מוכנות ל-1 ביולי"

יו"ר איגוד מנהלי אגפי החינוך ברשויות המקומיות וממייסדי הקבינט הציבורי לחינוך, אבי קמינסקי, פנה הבוקר במכתב רשמי למנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב, והבהיר כי לא כל רשויות החינוך המקומיות יהיו מוכנות ב-1 ביולי להפעלת בית הספר של החופש הגדול.

"התבשרנו כי יש כוונה של משרד החינוך וגורמים נוספים להתחיל את תכנית בית ספר של החופש הגדול כבר ב-1 ביולי וזאת עקב החלטת בית המשפט. נבקש להבהיר כי מנהלי אגפי החינוך מחויבים לתוכנית ורוצים לקדמה. ביקשתי מכלל מנהלי אגפי החינוך בארץ, אישית, כי יתארגנו לקראת התוכנית בהתאם".

"אני מוצא לנכון לפנות אליך ולהביא לתשומת ליבך כי לא כל רשויות החינוך המקומיות יהיו מוכנות ב-1 ביולי, ורצוי שנתכנן כך שתהיה תחנת כניסה נוספת לתוכנית ב-5 ביולי. צר לי כי לא מצאת את הזמן להיוועץ עמנו על מנת ללמוד את הקשיים והאפשרויות להפעלת התוכנית, שאנו פועלים במסירות לבצעה ובמלואה".

בתוך כך, גובר הבלבול אצל ההורים, שלא יודעים היכן ילמדו הילדים החל מהשבוע הבא.
בעיריית נהריה דאגו לעדכן אתמול את ההורים בעמוד הפייסבוק: "התארגנו ונערכנו עבורכם מראש עם תכנית קייטנות עירוניות שלמה. לאור עיכוב פרסום מתווה משרד החינוך אנו נאלצים להמתין עם פרסום התכנית והתחלת הרישום לקייטנות. נדגיש כי בכל מקרה הפעילות תחל מתאריך 01.07.20 ואנו נדאג לעדכן בפרטים המלאים עד ליום ה' 25.06.20".

ההורים, נכון לרגע זה, ממתינים בסבלנות לפרסום המתווה של משרד החינוך, אך במידה ואכן תתבצע כניסה נוספת ב – 05.07, עליהם להתכונן לכך. בנהריה, כפי שהובטח, בית הספר של החופש הגדול ייפתח ב – 01.07, נכון לעת הזו.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות