יעל רון בן משה הושבעה כחברת כנסת ונבחרה ליו"ר וועדת המדע והטכנולוגיה

חברת הכנסת יעל רון בן משה (42), נשואה ואם לשלושה ילדים, בת קיבוץ געתון, הושבעה השבוע כחברת כנסת מטעם כחול לבן, לאחר התפטרותו של חבר הכנסת עופר שלח. חברת הכנסת בן משה מכהנת מחודש נובמבר כמנכ"לית החדשה של מפלגת כחול לבן, ובתפקידה האחרון כיהנה במשך חמש שנים כמנכ"לית אשכול גליל מערבי.

היום (רביעי), בחרה וועדת המדע והטכנולוגיה את חברת הכנסת רון בן משה לתפקיד יו"ר הוועדה, במקומה של עינב קאבלה שפרשה מהכנסת בתחילת השבוע.

חברת הכנסת רון בן משה: "עקבתי אחרי עבודת הוועדה ואני מכירה היטב את האתגרים הטכנולוגיים שנקרים בפנינו. התקופה הזאת של משבר הקורונה הציפה לא מעט בעיות שיש לטפל. המציאות לא נעצרת ויש דברים שצריכים לפתור למרות המצב. מודה על ההזדמנות לשבת במקום הזה ומקווה להביא פתרון ומענה לכל האוכלוסיות".

חברת הכנסת רון בן משה היא בוגרת תואר ראשון ושני במדעי המדינה, ועד 2007 עבדה בתפקיד מבצעי מודיעיני במשרד הביטחון. לפני שהצטרפה לאשכול גליל מערבי, עבדה כמנהלת תוכניות בג'וינט ישראל, בתחום התעסוקה, שם נחשפה לתחום הרשויות המקומיות. בנוסף, רון בן משה בוגרת תכנית מנהיגות בכירה באוניברסיטת הרווארד בבוסטון.

בשנת 2019 החליטה שהיא מצטרפת לרשימת "כחול לבן", ממש ברגע האחרון, ביום הגשת הרשימות. אז טענה כי השאלה אם תיכנס לכנסת או לא, לא מעסיקה אותה בצורה אינטנסיבית, אך הודתה בכך שהמטרה האישית שלה היא להיות חברת כנסת. נכון לימים אלה, מטרתה הושגה, וגם במקרה זה, ממש ברגע האחרון, הושבעה בכנסת, כשעתיד מפלגת כחול לבן לוטה בערפל.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות