ככה סתם, בלי סיבה? אייל וייזר פורש מסגנות ראש העירייה

אייל וייזר, סגן ראש עיריית נהריה בשנתיים וחצי האחרונות, הודיע היום (רביעי) על פרישה מתפקידו.

וייזר, יו"ר סיעת "הירוקים" בנהריה, פעיל בזירה הפוליטית כבר משנת 2008,. בבחירות 2018, חבר לרונן מרלי, יו"ר סיעת "דרך חדשה", מה שהבטיח לו את תפקיד סגן ראש העירייה, עם זכייתו של מרלי בבחירות.

במהלך כהונתו התפקד וייזר באופן מפתיע לשורות הליכוד, ונראה כי פניו לניסיון חדירה לפוליטיקה הארצית.

במסגרת תפקידו, החזיק וייזר, בין השאר, בתיק איכות הסביבה בעירייה, תחום שסופג בשנים האחרונות ביקורת ציבורית רבה, בשל הטיפול הבעייתי במפגעי האסבסט בעיר, כאשר פעם אחר פעם בחר להתעלם מהצורך של העירייה להתערב בטיפול במפגעים, בשל אחריותו של המשרד להגנת הסביבה. לא מן הנמנע כי הפרישה של וייזר הגיעה בעקבות אירועים אלה, שהביאו לאי שקט במסדרונות העירייה.

מהמסר העמום שבחר לפרסם לעוקביו בפרופיל הפייסבוק שלו, ניתן להבין כי אם קיימת סיבה לפרישתו, היה מעדיף לא לשתף מה היא: "לאחר שכיהנתי במשך חצי קדנציה, החלטתי לסיים את תפקידי כסגן ראש העיר ולחזור לפעול בעשיה הציבורית בהתנדבות כפי שעשיתי ב-15 השנים האחרונות. אני מאמין, שהפעילות וההישגים הרבים יקדמו וישרתו את תושבי נהריה שנים רבות. אני מודה להנהגת העיר ולתושבי העיר על האמון".

כמו כן, בחר וייזר שלא לציין את שמו של ראש העירייה, רונן מרלי, עמו יצר חיבור טרם הבחירות, ואף בחר להודיע על פרישתו דווקא באותו השבוע בו הודיע מנכ"ל העירייה, אלי אלבז, על סיום תפקידו, עיתוי העלול להעיד על ניסיון לצייר תמונת מצב בעייתית באופן מלאכותי.

בתוך כך, הודיע וייזר לראש העירייה כי יישאר כחבר מועצה מן המניין.

מעיריית נהריה נמסר: "הבוקר הגיש מר אייל וייזר לראש העיר רונן מרלי מכתב התפטרות. ראש העיר הבין את נסיבותיו האישיות של אייל, קיבל את התפטרותו ומבקש להודות לו על העשייה הרבה ועל השותפות כסגן ראש העיר, מעריך את תרומתו הרבה ובטוח כי יעשה כך בהמשך גם כחבר מועצה ושותף לסיעת דרך חדשה".

תגובתו של וייזר טרם התקבלה.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות