להצטלם בסטייל pic.up moments

 Pic.UP Moments הוא עסק משפחתי העוסק בהשכרת רכבי אספנות קלאסיים גם לצילומים ואירועים מיוחדים וגם לטיולים חווייתיים בצפון הגלילי.  

אז איך הכל התניע ? ביום בהיר אחד נדלק לנו הסוויצ' והחלטנו שאין טעם לחכות עד הפנסיה כדי להגשים את החלום שלנו ורכשנו את רכב האספנות הראשון מדגם MGB  שנת 1970 בצבע אדום. משם המשכנו בהגשמת החלום ורכשנו את רכב האספנות השני שלנו מדגם  MGA שנת 1960 בצבע לבן. מהר מאוד גילינו שכל הנעה היתה פשוט הנאה ! 

בשלב זה, החלטנו לשתף את כולם בחלום שלנו ואז נולד הרעיון להקים את  Pic.UP Moments –- כך גם אחרים יוכלו לתעד ולשמור לנצח את הרגעים החשובים של חייהם בצורה ייחודית ובלתי נשכחת, לכולם מגיעה ההזדמנות להגשים, יחד אתנו, את החלום שלהם !  אנו מאמינים שלא זוכרים דברים- זוכרים רגעים ! 

אנו נותנים שירות למגוון רחב ועצום של אירועים ושמחות כגון: 

צילומי חתונה 

חתונה זה אירוע משמעותי מאוד בחיים ולכן חשוב שהכל יהיה מושלם. ישנם אטרקציות רבות לאירוע חתונה אך חשוב לזכור כי תמונות חתונה הם הזיכרונות שנשארים לכם לנצח ! אחד הדברים החשובים שבו יש להשקיע מחשבה ומקוריות הוא: אלבום חתונה ! צילומי חתונה צריכים להיות ייחודיים, מקוריים ומעניינים ביותר כי זה הדבר שמנציח לעד את הזיכרונות והחוויות מהיום הגדול של בני הזוג. בעוד שנים אף אחד לא יזכור מי הגיע לחתונה, מה אכלו ואילו שירים התנגנו ברקע, אך אלבום החתונה הוא זה שיזכיר לזוג ויראה לילדים ולנכדים שלהם את כל מה שעברו וחוו ביום הזה. 

השכרת רכב חתונה, כמו בסרטים, שהוא קלאסי, ייחודי ועם הרבה אווירה וסטייל ישדרג לזוג באופן משמעותי את הצילומים, תמונות החתונה יהיו מיוחדות ובעיקר מקוריות – כאלו שלא רואים כל יום ובטח לא אצל כל אחד  ! 

רכב האספנות הקלאסי הוא בעצם לוקיישן נייד שיכול להגיע לכל מקום ובכל עונה. קיים מגוון עצום של סגנונות חתונה ולוקיישנים לצילומים: חתונה בטבע, חתונה קטנה, על הים, בחורף, בקיץ בים, צילומי שקיעה, בשדה פריחה, ליד קשתות אבן עתיקות… השמיים הם הגבול.  

השכרת רכב אספנות לצילומי חתונה יכול לשמש גם למטרות נוספות ומקוריות כמו: מתנה לחתונה, מתנה לכלה, מתנה למאורסים… וכו'.   

חתונה זה לא עוד יום אלא זה ה- יום !  

IMG scaled
IMG scaled

 

הצעת נישואים: 

הצעת נישואים זהו אירוע מרגש בחיים בו צד אחד מחליט להציע לצד השני לבוא בברית נישואים. השאיפה היא להציע פעם אחת בחיים, לכל החיים, ורצוי שהצעה זו תהיה רומנטית ומרגשת. הצד המציע שובר את הראש איך לעשות זאת בדרך ייחודית ובלתי נשכחת. אצלנו ב Pic.Up Moments –נוכל לסייע בהפקת הצעת נישואים בדרך קלאסית, מקורית וייחודית ואין סיכוי בעולם שהיא לא תגיד: "כן " . 

אנו נהפוך את הצעת הנישואים למושלמת, ייחודית, ממש כמו בסרטים, כזו שתגרום לבת הזוג להתרגש גם מהמעמד וגם מהמחשבה המקורית שהושקע בה. 

נוכל לתכנן טיול זוגי בטבע הגלילי עם שני רכבי אספנות קלאסיים פתוחים, בדרך הזוג יהנה מנוף עוצר נשימה, עצירה באתרים אטרקטיביים וייחודיים ולסיום נגיע לנקודת תצפית מיוחדת אל מול השקיעה המהממת – שם תחכה להם ארוחה זוגית מלאה בכל טוב בליווי מוזיקת רקע. במקום הרומנטי והמהמם הזה, אל מול השקיעה המטריפה יתבצע הרגע המושלם להצעת הנישואים.   

לא צריך לדאוג לתפאורת רקע ולא צריך להביא אביזרים מיוחדים כי הטבע במלוא עוצמתו והדרתו הוא התפאורה המושלמת והזוג הם השחקנים הראשיים. ניתן לשלב קישוטים לרכב כגון: שלט MARRY ME , בלונים, כיתוב ממוגנט שמות הצדדים וכו' ..  אין הצעת נישואים יותר מקורית מזו ! 

 התפקיד שלכם זה להציע – התפקיד שלנו זה להפוך את האירוע לייחודי ובלתי נשכח ! 

WhatsApp Image at

יום נישואים:

חוגגים יום נישואים ראשון ? יום נישואים 25 ? יום נישואים 50 ? מחפשים מתנת יום נישואים שונה ומקורית ? מחפשים רעיונות מקוריים כיצד לחגוג את יום הנישואים ? רוצים לתת מתנת יום נישואים ייחודית להורים ?  

ב-  Pic.UP Moments  תוכלו לחגוג את יום הנישואים באופן מדליק ולא שגרתי: טיול זוגי ברכב אספנות בשילוב עצירות באטרקציות ייחודיות וקסומות לרבות קולינריות. תוכלו לתעד את כל החוויה בתמונות וסרטונים – אין מתנת יום נישואים טובה מזו !  יום נישואים שמח זה יום נישואים מוצלח   ! 

צילומי טראש SAVE THE DATE  (סייב דה דייט) 

מאורסים ומאורסות רבים רוצים לקבוע תאריך חתונה כלומר מעוניינים "להציל" את התאריך וזאת כדי שכל המוזמנים ידעו ויזכרו מתי האירוע הגדול. הדרך הטובה ביותר לשריין את תאריך החתונה ולעשות למוזמנים ספויילר להזמנה הרשמית תהיה באמצעות תמונה או סרטון קצר, מגניב וייחודי של סייב דה דייט שתישלח אליהם מראש ותסקרן אותם לגבי ההמשך. 

זוגות רבים משלבים יחד עם צילומי ה- save the date גם צילומי זוגיות אותם הם בד"כ מציגים על גבי המסך/המקרן במהלך האירוע . 

היכן מומלץ לעשות צילומי סייב דה דייט ? יש אינספור רעיונות ומלא לוקיישנים, שונים ומגוונים הקרובים אחד לשני כגון: אזור ירוק או מיוער, חוף ים ושקיעה, ליד קשתות אבן עתיקות.. וכו'. ניתן לשלב מספר לוקיישנים שונים ביום הצילומים וניתן להחליף מספר תלבושות ואביזרי אופנה כדי לגוון ואת התמונות. כמו כן, ניתן להוסיף שלט עליו רשום: " " save the date. בסופו של יום מתקבל מגוון רחב של צילומי זוגיות או סייב דה דייט  מהם ניתן להכין אלבום תמונות מדהים וייחודי מתוכו הזוג יבחר את המוצלחות ביותר כדי להפיץ לאורחים כתזכורת ליום החתונה. 

השכרת רכב אספנות לצילומי ה- סייב דה דייט מוסיף לתמונות אווירה וסטייל מעולם אחר, תמונות ייחודיות שלא רואים כל יום ולא אצל כל אחד. ניתן להצטלם מחוץ לרכב, בתוכו , לידו, בישיבה, בעמידה ובכל פוזה אפשרית…. 

להבדיל מצילומי סייב דה דייט הרומנטיים ישנם צילומי "טראש".  טראש דה דרס אלו צילומים בהם נהוג להשתמש בצבעים ובשמלות טראש אותן ניתן ללכלך כדי ליצור תמונות צבעוניות יותר. 

IMG WA
IMG WA


צילום בוק בר / בת מצווה
: 

אירוע בר מצווה או בת מצווה הוא היום בו הילד/ה הגיעו לגיל מצוות, ההורים מתרגשים ועוסקים בתכנון והפקת האירוע, מחפשים רעיונות למסיבה, מחפשים אטרקציות מיוחדות ומה לא ? חשוב שלילד/ה יהיה אלבום בר/בת מצווה ייחודי ומקורי אותו הם יראו לחבריהם ומשפחתם כשיתבגרו. 

בגיל מצוות יש לילד/ה תחביבים שונים או הערצה לקבוצת ספורט כזו או אחרת ולכן תמיד כייף וגם כדאי לשלב זאת במסגרת צילום הבוק. הילד/ה אוהבים את מכבי או הפועל ? את בארסה או ריאל ? גלישת גלים ? בוקרים ? חיות ? צבעים ? נסיכות ? הילד/ה בוחרים את רכב האספנות האהוב עליהם בתוספת קישוטים מותאמים לקונספט הנבחר כגון: בלונים, שם הילד/ה ממוגנט לרכב בצירוף הסיפרה "13" או "12", דגל/ים וצעיפים של קבוצת הספורט וכו'… 

ניתן להגיע עם הרכב ללוקיישנים שונים כגון: למגרש ספורט, חוף ים, מקום אורבני, קיר גרפיטי, חורשה ירוקה, חווה וכו' וניתן גם להחליף גם יותר מסט ביגוד אחד. הילד/ה מקבלים תמונות בוק מטריפות ומקוריות עם הרבה סטייל וייחודיות. לרוב, חלק מהתמונות הללו מוצגות גם על גבי מסך/ מקרן באירוע עצמו ואז גם האורחים יוכלו להתרשם מהחוויה של הילד/ה מאותו היום. 

אנו מאמינים שמזכרת בר/בת מצווה צריכה להיות מורכבת לא רק ממשהו מוחשי כמו תמונות או צילומי בוק אלא מעבר לכך, חשוב שהילד/ה יקבלו חוויה מיוחדת + ערך מוסף שלא ניתנים למדידה בכסף או בכמות.  אנו מעניקים לילד/ה מתנה לבר/בת מצווה אותה הם לא ישכחו בחיים תוך שילוב רעיונות יצירתיים בתוספת ערך מוסף. 

בנוסף לתמונות המושלמות והייחודיות יחד עם רכב האספנות, חשוב לנו שהילד/ה יזכו גם לחוויה אתגרית ומעניינת אותה הם לא ישכחו לעולם. כחלק מהשירות שלנו הילד/ה יקבלו גם נסיעה ברכב האספנות הקלאסי (במסלול שיוסכם עליו מראש) בשילוב המוזיקה האהובה עליהם. 

IMG WA
IMG WA

ו ב נ ו ס ף,חשוב לנו שהילד/ה יקבלו מזכרת בר/בת מצווה המכילה ערך מוסף, כזו שתכלול גם נתינה ועשיית מעשה טובעם הרבה משמעות ונתינה !10% מסך התשלום עבור השירות יועבר כתרומה לאדם נזקק / עמותה/ ילדים עם מוגבלות/ בי"ח או כל גוף אחר שייבחר ע"י הילד/ה  ! 

צילומי משפחה, צילומי תדמית 

צילומי משפחה והכנת אלבום משפחתי זו הזדמנות מצוינת ליצירת מזכרת ייחודית לכל בני המשפחה. בעוד שנים רבות, כאשר הילדים יגדלו, הם ייזכרו ברגעים ובחוויות המשפחתיות שלהם בילדותם. לנו  חשוב כי צילומי משפחה יהיו ייחודיים ומקוריים, עם סטייל, צבע ואווירה שלא רואים כל יום. תוכלו לחזור אחורה במנהרת הזמן ותייצרו  זיכרונות מרהיבים לעתיד בנוסף לחוויה משפחתית בלתי נשכחת, מצחיקה וחווייתית. 

ניתן לשלב מספר לוקיישנים לצילומי המשפחה כדי לגוון ולהעשיר את התמונות: בטבע, בחוף ים, בשדה פריחה, ביער, בפרדס, במקום אורבני, ליד קיר גרפיטי, צילומי שקיעה וכו'. ניתן גם להחליף מספר סטים של לבוש בשילוב פריטי אופנה מעניינים. כחלק מהשירות ניתן לגוון ולהוסיף לרכב קישוטים ותוספות שונים. התוצאה: תמונות עם סטייל ואווירה כמו בהוליווד. 

ישנם סוגים שונים של צילומי משפחה: משפחה חד הורית, מספר דורות של משפחה, צילומי ילדים, צילום זוגי, הורים וילדים, סבים וסבתות, בוק צילומי הריון, צילומי תדמית ועוד. כל אחד ואחד מבני המשפחה וגם כולם יחד מקבלים ביטוי בתמונות, בתוך רכב האספנות, מחוצה לו, לידו ובכל פוזה מעניינת אחרת . 

יש כאלה שזקוקים לצילומי תדמית לעסק או לתמונת פרופיל ברשתות החברתיות ומחפשים תמונה ייחודית ומקורית שתשדר לקהל הלקוחות שלהם תדמית של סטייל, קלאסה ואווירה, תמונה שונה שלא רואים אצל כל אחד. שילוב של רכב אספנות קלאסי, ספורטיבי ופתוח ייתן לכך את המענה האולטימטיבי. תמונה ייחודית שכזו תשדר לצופה מסר מעולם אחר ותגרום לו לסקרנות ועניין במפרסם יותר מאשר באחרים –  וזו בעצם המטרה !   

ימי הולדת ואירועים מיוחדים:

יום הולדת יש רק פעם בשנה ולכן רצוי שזה יהיה יום הולדת שמח וחווייתי במיוחד ! 

ישנם ימי הולדת שגרתיים שחוגגים מידי שנה וישנם ימי הולדת מיוחדים, "עגולים", אותם חוגגים פעם בחיים. מחפשים מתנה לחגיגת יום הולדת 50 , ליום הולדת 60  או 70 … לפעמים אנו מחפשים מתנת יום הולדת שמתאימה לאישה או לגבר או לאשה שיש לה הכל, מתנה לחברה הכי טובה או מתנה לגבר ליום האהבה, מתנה לבן זוג, או ליום הנישואים של ההורים?   

לרוב אנו מחפשים רעיונות למתנה שתהיה מיוחדת במינה, מקורית וחווייתית ופה אנחנו נכנסים לתמונה:  השכרת רכב אספנות קלאסי, פתוח וספורטיבי לטיול חווייתי עוצר נשימה בצפון הגלילי (טיול יחיד או זוגי). ישנם מסלולי טיול שונים ומגוונים, המשלבים אינספור חוויות ואטרקציות ייחודיות בהתאם לבחירת המטיילים (ראה פירוט מטה בפרק "טיולים חווייתיים"). 

ניתן לצרף במהלך הטיול, או בסופו, בני משפחה וחברים כדי שיחוו יחד עם החוגגים/ המטיילים את החוויה. בדרך נדאג לצלם ולהסריט את החוויה המטורפת הזו כדי שתישאר להם מזכרת.  

טיול חווייתי עם רכב אספנות קלאסי פתוח זו מתנה ייחודית ובלתי נשכחת. 

WhatsApp Image at

הפקות, קליפ, טלוויזיה, פרסום מוצרי יוקרה: 

השכרת רכב אספנות קלאסי לצילומים יכול לשמש גם להפקות אירועים מכל מין וסוג שהוא, הפקות וידאו, הפקות אופנה, צילומי קליפ (קליפ בת מצווה, קליפ בר מצווה, קליפ חתונה, קליפ מוזיקה), פרסום מוצר יוקרתי או שירות מסוים… בעצם לכל דבר שישדר לצופה ייחודיות, מקוריות וסטייל. 

רכב אספנות קלאסי ויוקרתי יסייע למפרסם להעביר את המסר התדמיתי שלו, את היוקרה והסטייל שהוא רוצה להראות ללקוח או לצופה. מדובר בהעברת מסר של ייחודיות, מקוריות וייחודיות ! 

scaled

טיולים חווייתיים בטבע: 

מחפשים חוויה של פעם בחיים? אטרקציה מיוחדת ועם סטייל ? חולמים לנסוע ברכב אספנות קלאסי וייחודי? השכרת רכבי אספנות קלאסיים, ספורטיביים, פתוחים לטיול חווייתי בטבע זו מתנה מקורית וייחודית לכל אירוע ולכל אחד. ניתן להזמין טיול זוגי או יחיד, במסלולי טיול שונים ומגוונים , לפרקי זמן שונים, בהתאם לבקשת המטיילים. הטיול אינו בנהיגה עצמית, המטיילים מצטרפים כנוסעים לצד נהגים אדיבים ומגניבים שיהפכו את החוויה שלכם לבלתי נשכחת ! 

הטיול ברכבי האספנות הוא טיול חוויתי ועוצר נשימה, בצפון הגלילי והקסום בשילוב אינספור חוויות ואטרקציות ייחודיות בהתאם לבחירת המטיילים לדוגמה: נסיעה לאורך קו החוף הצפוני ולגונות הים הטורקיזיות, עצירה בשמורות טבע פראיות, נסיעה בכבישי הצפון הפתוחים או בכבישים פתלתלים בתוך חורש הררי מכוסה עצים ירוקים, עצירה בנקודות תצפית ייחודיות וקסומות ומבט על השקיעה המרהיבה או על מבצר צלבני עתיק, ביקור במערות ייחודיות או עצירה באתרים היסטוריים… ניתן לשלב בדרך ארוחה גלילית, פיקניק בטבע, ביקור ביקב יין כולל סיור וטעימות, סיור במחלבת בוטיק ועוד אינספור אפשרויות מרתקות. 

מדובר בחוויה מהסרטים- חוויה  בטעם של פעם !!! 

אנו מאמינים כי לא זוכרים דברים אך זוכרים רגעים- ורגעים כאלו לא תשכחו לעולם !! 

WhatsApp Image at

עמדת צילום לאירוע: 

רכב אספנות קלאסי וייחודי בתוספת קישוטים ואביזרים נלווים עמדת צילום לאירוע שאף אורח לא שוכח !  

הרכב יכול לשמש כעמדת צילום באירועים שונים  כמו למשל: עמדת צילום בחתונה, בבת/בר מצווה, בברית/ה, באירוע חברה, באירוע עסקי או פרטי, במסיבת רווקות… בעצם בכל אירוע שרק תרצו.  

רכב אספנות קלאסי מקושט העומד במקום בו מתקיים האירוע ולידו האורחים מצטלמים זו אטרקציה שהיא גם חדשנית ומטריפה וגם כזו שלא תראו אצל אף אחד !מדובר במזכרת מושלמת לאירוע מושלם. 
  
ניתן לקשט את הרכב בבלונים בגוונים וגדלים שונים (כולל הדפסת לוגו פירסומי), כיתוב ומיספור ממוגנט לרכב ועוד תוספות אחרות בהתאמה אישית ללקוח ולאירוע. 

תזכרו: תמונה אחת לא שווה אלף מילים, היא שווה הרבה יותר !! 

תרומה לקהילה והתנדבות 

אחד הדברים החשובים שמנחים את קיומנו כעסק משפחתי הוא התרומה לקהילה והערבות הדדית. אנו מאמינים שאין נתינה ללא קבלה וזו אחת הדרכים שלנו להביע סולידריות עם אלו שיותר קשה להם לשכור את שירותנו. 

אנו מקווים שתרומתנו והתנדבותנו במסגרות קבוצתיות או אישיות תעורר השראה גם בקרב אחרים ותוביל אותם לנהוג בדרך זו. אנו זוכים לסיפוק אישי שאין לו מחיר .עד כה זכינו להשתתף ולהתנדב במספר אירועים חשובים כמו למשל: מפגש עם ילדי עמותת "גיבורים קטנים" ( זו תנועה חברתית המבוססת על פעילות התנדבותית בקרב ילדים מוגבלים בשכלם וילדים אוטיסטים, באירוע של "פאראגרוטראלי " במסגרתו מגשימים חלום לילדים עם צרכים מיוחדים כדי שיוכלו לנהוג על כלי רכב שונים שנבנו והותאמו במיוחד עבורם ע"י צוותי מתנדבים מכל הארץ. שמחנו לקחת חלק באירוע זה ויותר מזה, לתת לילדים חווית נסיעה ברכב האספנות שלנו.  

בנוסף, כחברים ב"מועדון החמש" (מועדון רכבי האספנות הגדול והוותיק בישראל) אנו נוהגים לקחת חלק בתערוכות רכבי אספנות שונות ברחבי הארץ – תערוכות הפתוחות להנאתו של הציבור הרחב.  

לסיכום, אנו מלווים את הלקוחות שלנו באופן אישי וצמוד לאורך כל הדרך, דואגים לכל פרט ופרט ומוודאים שכל הדרישות והחלומות שלהם יתגשמו. אנו גאים בשירות המקצועי והאדיב הניתן ללקוחותינו, ביחס האישי, בדגש על עמידה בלוח הזמנים ובדרישות שלהם. לקוחות מרוצים שמשתפים אותנו בחוויה שהם זכו לה באמצעותנו וחוזרים אלינו עם זיכרונות ייחודיים לכל החיים- זהו המפתח להצלחה שלנו !  

אז תתחילו להתניע…תקבעו את הלוקיישן לצילומים ואנחנו נגיע לשם עם רכב האספנות הקלאסי לבחירתכם. 

בקרו באתר הבית >>> www.picupmoments.co.il

        נתראה בשמחות

n removebg preview

      Pic.Up Moments  

                חיה וצחי 

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות