ליידי שין: על שערות וסערות

עיצבתי לאח שלי קעקוע. בצניעות.. מושלם! חצי שנה אזרתי אומץ להעלות את הצילום שלו לפייס.
ואז זה קרה – שיתפתי. איפפפ כמה שאני נלחצת מזה. מגיבים לי .. אני צריכה לענות? מה לענות? רגע אז אם עניתי לאחד לענות לכולם? שלא יעלבו, לא? אוהבים אותי? עוד פעם לא אוהבים אותי?

ובתמונה: יד גברית שעירה עם הקעקוע המושלם שעיצבתי.

ואז זה מתחיל.. מתקפת תגובות "תתחדשי", " קעקוע מהמם תתחדשי", " וואוו איזה כיף לך ממי תתחדשי".. ואני.. אני רואה שחור, סחרחורות, יובש בפה. לאאאא! מה אתם סתומים? מה אתם עיוורים? זו יד של גבר שעיר! זו לא היד שלי!

חברה יקרה שלי מה נסגר איתך? איתך ועם עוד 700 חברים שלי שיושבים עכשיו וחושבים: "וואוו היא ממש שעירה" או "למה העלתה תמונה ככה מתולתלת? יכלה לסדר איזה פן בידיים". מצדי תעשו לי שיימינג של טיפשה, נוכלת, שמאלנית, אפילו תגידו שאני ממר"צ ותורמת לרשימה המשותפת רק אל תגידו לי שעירה!

אבל אני איטית, אפילו המחשבות באות לאט ובגלים. והפייסבוק במהירות הברק, צילומי מסך של היד השעירה שלי רצים בקבוצות וואצאפ משפחתיות. ואני עורכת את הפוסט מחדש ומדגישה זו לא היד שלי! עונה בתגובות שזו לא אני. אני לא שעירה, די, תפסיקו. די. אבל הם לא שומעים לי, אני שקופה ואי אפשר לעצור את כדור השלג השעיר הזה. 

כמעט ושכחתי את הילד בגן… אני רצה, מגיעה לגן ואז היא מתקרבת לעברי ואני קולטת את המבט המוטרף שלה והיא צועקת לי "איזה קטע, זה הקעקוע שלך?" "לאאאא", אני צועקת.

"אה, זהו. ראיתי ולא הבנתי, אמרתי לעצמי שאין מצב שאת ככה שעירה. כאילו אולי כן, אבל היום אפשר לטשטש הכל את יודעת.."

כל המבטים על הידיים שלי, ואז אני קולטת שהיד שלי לא במצב הרבה יותר טוב מהתמונה.

יכול להיות שבושה מצמיחה שערות?

מישהו חקר את זה, את הקשר בין פדיחות ושיימינג לשעירות יתר?

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות