מגיע להם: הכללית מפרגנת לעובדי המשק בגליל המערבי

השבוע התקיים יום הוקרה לעובדי המשק במרפאות הגליל המערבי. קופת חולים כללית בחרה הפעם להתמקד דווקא באנשים שעושים עבודה חשובה מאוד מאחורי הקלעים, נותנים שירות ולא תמיד זוכים להכרה על תרומתם החשובה.

מנהל השירות דוד חורש סייר ברחבי המחוז כדי לברך ולהעניק שי אישי לכל אחד ממאות עובדי המשק במחוז חיפה וגליל מערבי. מנהל המחוז – רונן נודלמן שיגר לעובדים ברכה חמה, בהדגישו את חשיבותם הרבה בדאגה לכך שבאי המרפאות מתקבלים במתקנים בוהקים מניקיון ומוקפדים והצוות המטפל נהנה מסביבת עבודה ידידותית: "מדובר בעבודה קשה, שלא תמיד זוכה להערכה מידית ועל כן, הדגיש, חשוב לנו לעצור ולהדגיש את ההוקרה שלנו וכי אנו זוכרים את החשיבות הרבה של עובדי המשק. תרומתם הורגשה עוד יותר בתקופת הקורונה, נוכח החשיבות הרבה של חיטוי והיגיינה, תפקידם בטיהור מרפאות ומתקנים לאחר שהיית אדם שהתגלה כמאומת, תחזוק מתחמים ואוהלים לבדיקות קורונה ועוד. בנוסף, במהלך השנה האחרונה הוקמו ושופצו עשרות מרפאות כללית ברחבי המחוז ועובדי המשק הם שדאגו לניקיון שלאחר השיפוץ והשמשת המרפאה לקבלת קהל".

אז תתנו להם הרבה כבוד – אלה הם מקבלי ההוקרה באזור גליל מערבי:

יוליה ניסנוב  ממרפאת  עכו קוטב– יוליה התחילה את דרכה בכללית במרפאת עכו עמידר, כיום משמשת כאחראית משק במרפאת עכו קוטב ומתבלטת באיכות עבודתה ובביצועה מתוך נכונות רבה ושפע של רצון טוב.

מגיע להם: הכללית מפרגנת לעובדי המשק בגליל המערבי

שרית מנשרוב מתחם כללית בקניון נהריה – שרית עובדת מזה כ-5 שנים כאחראית על כל המחלקות בקומת כללית בקניון נהריה. גם בימים של מחסור בכוח אדם היא ממשיכה למלא במסירות והצלחה את משימותיה.

מגיע להם: הכללית מפרגנת לעובדי המשק בגליל המערבי

עדה עמית ממרפאת  טרומפלדור נהריה – עדה הינה עובדת ותיקה בכללית והמרפאה שמוחזקת אך ורק על ידה, ללא סיוע, מבריקה ונוצצת מנקיון. כך גם נטלה על עצמה ברצון וללא כל תלונה את מלאכת הנקיון הקשה שלאחר עבודות שיפוץ שבוצעו לאחרונה במרפאה.

מגיע להם: הכללית מפרגנת לעובדי המשק בגליל המערבי

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות