מה דעתכם על הלוגו החדש של עיריית עכו?

עיריית עכו עמלה בחודשים האחרונים על בניית שפה עיצובית אחידה לפרסומי העירייה, ובסוף השבוע שעבר, מליאת מועצת העיר אישרה את הסמליל החדש עם הסלוגן: עכו – חצי אי, עולם שלם.

לבחירה קדם תהליך ודיון ממצה של עדת היגוי בהובלת ראש העיר עכו, שמעון לנקרי, המנכ"ל יניב אשור, ראשת מנהל החינוך אורית אסייג, ראשת מנהל קשרי קהילה ליזו אוחיון ודובר העירייה, שרון דהאן.

מבחינה צורנית, בלוגו ישנן צורות ריבועיות ומחודדות וכן צורות מעוגלות. השילוב בין השניים מסמל חיבור בין קטבים החיים יחד בשכנות בעיר עכו.

הצבעוניות שנבחרה מורכבת מגוונים קרים וחמים, המשתלבים יחד בססגוניות נעימה לעין, המתאימה לאופיה החם והביתי של העיר. כמו כן, השילוב בין הגוונים הקרים והחמים מרמז גם הוא על האחדות השוררת בין תושבי העיר ממגזרים וממוצאים שונים.

בלוגו באים לידי ביטוי באופן מופשט ומרומז אלמנטים ויזואליים המאפיינים את העיר: חומות, ים, דקלים, מבנים היסטוריים ושמש חמה.

את התהליך המקצועי ליווה משרד ייעוץ התקשורת והסטודיו של חברת זליגר שומרון, ובימים אלה החלה העירייה בהשקת הלוגו החדש. בכוונת העירייה לשדרג בקרוב גם את אתר האינטרנט העירוני.

ראש עיריית עכו שמעון לנקרי: "העיר עכו עברה שינויים מרחיקי לכת בכל התחומים ועתה הגיע הזמן להתחדש גם בלוגו חדש. הלוגו הנבחר מייצג את הפסיפס הרב תרבותי ממנו מורכבת העיר עכו".

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות