מטה אשר: נעצר חשוד בפריצה לוואצאפ של ראש המועצה, התחזה לו ואיים עליו

המשטרה עצרה הבוקר (שלישי) בתום חקירה סמויה תושב עראמשה בשנות השלושים לחייו בגין חשד לסחיטה באיומים, פגיעה בפרטיות וחדירה לחשבון הוואצאפ האישי של ראש המועצה האזורית מטה אשר, משה דוידוביץ. זאת לאחר שהיחידה המרכזית של מחוז חוף/ מפלג הונאה ניהלה בשבועות האחרונים חקירה סמויה נגדו.

ראשיתה של החקירה החלה לפני מספר שבועות באופן סמוי לאחר תלונתו של ראש המועצה. במהלך התקופה האחרונה נערכה חקירה מאומצת תוך שימוש באמצעים טכנולגיים אשר הפנו את החשד לעבר תושב עראמשה.

הבוקר החל השלב הגלוי בחקירה עת נעצר החשוד והובא לחקירה אשר במהלכה הכחיש את החשדות כלפיו.

בכוונת המשטרה להביא את החשוד היום לבימ"ש בעכו על מנת לבקש את הארכת מעצרו.

בהמשך להודעת המשטרה מסר ראש המועצה האזורית מטה אשר, משה דוידוביץ: "שמרתי על שקט במשך השבועות האחרונים בנוגע לפריצה שהתבצעה לחשבון הווטסאפ שלי בכדי לאפשר למשטרת ישראל לחקור את הנושא ללא הפרעה, ואני שמח מאד על כך שהצליחה לבצע עבודתה נאמנה ולתפוס את החשוד במעשה.

כנבחר ציבור וכראש רשות, לעולם לא ארשה לאף גורם להלך עליי איימים, לפגוע בעבודתי ולנסות לסחוט אותי. ולא אתן לפגוע בעבודתי כשליח ציבור הרואה את טובת הציבור לנגד עייני.

במהלך השבועות הללו ביצע החשוד ניסיונות לשימוש מסוכן בחשבון הווטסאפ, שלח הודעות והתחזה לי. בכדי למנוע ממנו להשיג מבוקשו נוטרל החשבון שלי על ידי ווטסאפ העולמי ואני מנצל את ההזדמנות להתנצל בפני מי שלא עניתי לו ולא הבין מדוע. בהחלט מדובר בפרשה לא נעימה שהטרידה את מנוחתי, ואני שמח על תפיסת החשוד ומודה למשטרה על עבודתה המאומצת."

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות