מיזם "סיפורי גבורות" במעלה יוסף: ערב הוקרה לאזרחים הוותיקים

אמש התקיים במעלה יוסף ערב מרגש, המוקיר את וותיקי המועצה, בני הגבורות בני ה-85 ומעלה, על עמידתם האיתנה בתקופה הקורונה שכמעט ובודדה אותם מהעולם לחלוטין, במשך שנתיים.

את הפרויקט "סיפורי גבורות" יזמה מנהלת האגף לאזרחים ותיקים במועצה האזורית, מירי לוי, ומהותו תערוכה הכוללת תמונות מקצועיות ומרשימות של הוותיקים באזרחי המועצה.

המיזם כלל איסוף נתונים על תושבי המועצה והגעה לכל אחד מבתי הוותיקים לבקש רשות ורצון להשתתפות. התושבים שהסכימו למיזם נפגשו עם הצלם שהגיע דרך האגף, איאן ראובן, לסדרת צילומים מקצועית. את התמונות חשפו אתמול בערב הוקרה חגיגי בבניין המרכז הקהילתי מעלה יוסף, בנוכחות מכובדי המועצה ובני משפחה.

התערוכה תישאר פתוחה במרכז הקהילתי, כדי שכל תושבי המועצה יוכלו ליהנות ממנה בתקופה הקרובה.

ראש המועצה האזורית מעלה יוסף שמעון גואטה: "המיזם המרגש כבש אמש את לב כולנו. תקופת הקורונה פגעה באזרחים הוותיקים, דור המייסדים שלנו, באופן משמעותי. אירוע כזה מעודד ומרים את רוחם לאין שיעור. אני מודה למנהלת האגף לאזרחים וותיקים, מירי לוי, שדואגת לאזרחים הוותיקים של המועצה באופן חסר תקדים, עם אירועים, הופעות, הצגות, תוכניות לימודים ומיזמים שמשאירים אותם כמה שיותר מחוברים לקהילה, ולמנהל המרכז הקהילתי, דוד צור, שנותן דרור לרעיונות יצירתיים לקרום עור וגידים במועצה שלנו".

מנהל המרכז הקהילתי מעלה יוסף, דוד צור: "כל מי שנכח באירוע לא יכול היה שלא להתרגש. לא אשכח את מבטי הניצחון של התושבים הוותיקים, אחרי שראו את התמונות המרשימות של איאן. כל הכבוד ליוזמים ולמבצעים".

מנהלת האגף לאזרחים ותיקים, מירי לוי: "הוותיקים שלנו הם אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים ציוניים, ענווים ומלאי ערכים של התיישבות וחקלאות ואוהבי הארץ והגליל. אני מלאת גאווה ויכולה להגיד שצמחתי מתוכם והם מהווים לכולנו דוגמה ומופת לחלוציות, ציונות ואוהבי אדם. במעלה יוסף אתם לא לבד".

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות