מיזם "קפה תרבות": עכשיו ב ZOOM!

בחודשים שקדמו לקורונה, החלו ב"שותפות ביחד" נהריה, ביוזמה "קפה תרבות", שכללה הרצאות מעניינות ומגוונות, על כוס קפה. ההרצאות, התקיימו במקומות מובחרים, וההיענות היתה רחבה. ואז הגיע הנגיף, ואילץ את כולנו להישאר בבית.

כעת, רגע לפני שכולנו משתחררים סופית מהסגר שנכפה עלינו, החליטו בשותפות להעלות שלוש הרצאות באפליקציית ZOOM, שינעימו את החזרה לשגרה המבורכת.

הערב, רביעי, 20.05, בשעה 20:30 תתקיים הרצאתו של יובל לוריג, מנהל מחקר ופיתוח בחברת הסטארט אפ UTILIS: "מבט מהחלל החיצון" – על עולם הלווינים וכיצד אנו נראים מהחלל.

יובל לוריג, מנהל מחקר ופיתוח בחברת הסטארט אפ UTILIS

בחודש הבא יתקיימו הרצאותיהם של הביולוג הימי דר' שי שפיר על מערכות יחסים בשוניות אלמוגים ושל יורי הירשפלד, על הומור והשפעותיו.

ההרצאות הן ללא עלות וניתן להירשם כאן.

"שותפות ביחד" נהריה – צפון ניו-ג'רזי של הסוכנות היהודית לארץ ישראל, פועלת בנהריה משנת 2004.
השותפות הוקמה במטרה לחזק את הקשר בין הקהילה בניו-ג'רזי לישראל ולעיר נהריה, לשפר את איכות החיים באזור (מבחינת חינוך, חברה, תעסוקה, עסקים ועוד), לפתח ולטפח קשרים בין הקהילות, לפתח תוכניות עבודה משותפות בין מקצוענים לקידום ולרווחת שתי הקהילות וחיזוק הזהות היהודית משני הצדדים, כשהמטרה העיקרית של הסוכנות היא לקחת חלק פעיל ולהיות מעורבת בכל הקשור לקיום ולהתפתחות של מדינת ישראל והעם היהודי. 

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות