מנהל אגף הביטחון והסדר הציבורי בעיריית נהריה לאחר זריקת הרימון על ביתו: "נחוש להמשיך בדרכי"; המשטרה עצרה חשוד במעשה

רימון הושלך לפנות ערב (מוצ"ש) לעבר ביתו של מנהל אגף הביטחון והסדר הציבורי בעיריית נהריה, דוד אלחיאני, בשכונת עמידר בעיר. באירוע לא נגרם נזק ולא היו נפגעים. שוטרי תחנת נהריה ביצעו חקירה של האירוע בסיומה עצרו תושב נהריה בשנות ה-30 לחייו בחשד לביצוע המעשה. לטענת המשטרה, בהתאם להתפתחות החקירה תחליט המשטרה האם לבקש מחר את הארכת מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בקריות.

עו"ד דוד אלחיאני (42), נשוי פלוס שלושה ילדים, מכהן מעל שבע שנים בתפקידו, רב סרן במילואים, ששירת בשב"כ תשע שנים, ובעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול.

עם המהפך בשלטון בעירייה, טען אלחיאני כי כל מה שהוא רוצה, זה להשיב את הסדר ואת תחושת הביטחון לתושבים, ביום ובלילה: "בהוראת ראש העירייה הנבחר רונן מרלי, הוחלט לשמור על הסדר הציבורי על פי חוק, לרווחת כל תושב ותושב, באופן נחרץ". הסביר אלחיאני בעבר "מה שעורר תגובות רבות בקרב התושבים, לטוב או לרע. לצערנו, אף אחד לא אוהב שנכנסים לו לכיס, וכשזה מגיע אליו, מתחילות גם התלונות". הערב, אחרי זריקת הרימון על ביתו הוא אומר לגליל מערבי ON LINE: "התחושה אמנם לא נעימה, אך אני נחוש להמשיך בדרכי ולהצליח".

מעיריית נהריה נמסר: "ראש העיר רונן מרלי מגנה בחריפות את השלכת רימון ההלם לעבר ביתו של מנהל אגף הביטחון והסדר הציבורי בעירייה. הוא סומך על המשטרה שתמצא במהירות את האחראים למעשה ותמצה איתם את הדין. העירייה תמשיך במדיניותה ולא תיכנע לשום ניסיון הפחדה או כל ניסיון פגיעה בעובד ציבור מצד כל גורם שהוא והפעילות העירונית עם השמירה על הסדר והביטחון בעיר יימשכו כסדרם. "לא תהיה ביריונות בעיר ולא נכנע לשום לחץ. אף אחד משום מקום לא ימנע מאתנו להמשיך לעבוד ולשמור על בטחון התושבים והסדר הציבורי בעיר" אמר מרלי.

עוד נמסר מהעירייה: "מכלול השירותים לתושב באשר הם יימשכו וניסיונות ההפחדה והאיומים לא ירתיעו, להיפך. אנו נחכה לתוצאות חקירת המשטרה ולמיצוי הדין עם האחראים למעשה".

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות