מנהל חדש לאגף נשים ויולדות במרכז הרפואי לגליל

פרופ' ליאור לבנשטיין נכנס לתפקידו החדש כמנהל אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי לגליל בנהריה. פרופ' לבנשטיין מחליף את פרופ' יעקב בורנשטיין, שפרש לאחרונה לגימלאות.

פרופ' לבנשטיין (52), נשוי לטלי, מנהלת מרפאת בונן בחיפה, ואב לאיתי (22), נועה (18) ורועי (13.5), סיים בשנת 2005 את התמחותו בתחום הגינקולוגיה בקריה הרפואית רמב"ם. עם תום ההתמחות עבר התמחות-על של שלוש שנים בתחום כירורגיית שיקום רצפת האגן במרכז הרפואי האוניברסיטאי לויולה (Loyola) בשיקגו, הנחשב לאחד המובילים בתחומו בארה"ב. במקביל סיים תואר שני במחקר קליני.

במהלך תקופה זו בשיקגו התמחה פרופ' לבנשטיין בשיטות כירורגיות מתקדמות, ובהם ניתוחים רובוטיים ולפרוסקופיים, ניתוחים בגישה נרתיקית, הזרקת בוטוקס והשתלת קוצב לשיפור תיפקוד שלפוחית השתן.

עם שובו ארצה, בשנת 2008, חזר פרופ' לבנשטיין לרמב"ם, שם הקים את השירות האורוגינקולוגי ועמד בראשו. בהמשך מונה גם למנהל היחידה לגינקולוגיה בקריה הרפואית. החל משנת 2010 הטמיע ברמב"ם את הכירורגיה הרובוטית בתחום הגינקולוגי.

בשנת 2016 השתתף פרופ' לבנשטיין בתוכנית "ענבר" (עתודה ניהולית של משרד הבריאות), ובאותה תקופה השלים במקביל תואר שני הן בניהול מערכות בריאות (MHA) באוניברסיטת חיפה, והן במינהל עסקים (MBA) באוניברסיטת ת"א. כמו כן השלים התמחות-על במינהל מערכות בריאות ברמב"ם ובמשרד הבריאות. בנוסף, שימש במשך שבע שנים פרופ' חבר קליני בטכניון והיה יו"ר החוג לגינקולוגיה ומיילדות בביה"ס לרפואה בטכניון.

פרופ' לבנשטיין: "בחזוני אני רואה את אגף נשים ויולדות מהווה מרכז מצוינות מוביל באזור הצפון בניתוחים גינקולוגיים, גינקואונקולוגיים ואורוגינקולוגיים. כמו כן, עפ"י תפיסתי יהווה האגף מוקד משיכה ליולדות בצפון הארץ, תוך הובלה במתן שירות רפואי וסיעודי, כל זאת באווירה אינטימית עם צוות מקצועי תומך, מסור ואמפטי. כמו כן יהווה האגף אבן שואבת חינוכית עבור סטודנטים לרפואה, סטאז'רים ומתמחים, עם מחקר והוראה ברמה גבוהה".

מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, איחל הצלחה לפרופ' לבנשטיין עם כניסתו לתפקיד והודה לפרופ' בורנשטיין על עבודתו המסורה והמקצועית.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות