מנכ"ל עיריית נהריה התפטר מתפקידו

מנכ"ל עירית נהריה אלי אלבז הודיע לפני עשרה ימים לראש העירייה, רונן מרלי, על רצונו לסיים את תפקידו בעירייה.

אלבז, מהנדס בהכשרתו היה במשך שנים מנהל טכנולוגיה באינטל, ולטענת העירייה, החליט לחזור למגזר העסקי.

אלבז תושב נהריה, בן 47 נשוי לאסנת ואב לשלושה ילדים, נכנס לתפקידו כמנכ"ל העירייה מיד לאחר הבחירות האחרונות לראשות העיר כשהוא מוציא לפועל את תוכניות ראש העירייה להבראת העיריה ושיקום המנגנון.

אלבז: "ראיתי בעבודה שלי כמנכ"ל העיריה אתגר גדול. לקחתי על עצמי שורה ארוכה של משימות בהנחיית ראש העיר ויחד איתו שיקמנו לא מעט חלקים בהתנהלות העיר. העבודה עדיין בעיצומה אבל המערכת מתנהלת כפי שמערכת בריאה צריכה להתנהל. תמיד אסייע לראש העיר גם אם לא אכהן בתפקיד רשמי בעירייה. אני רואה ברונן דמות שמניעה מהלכים, מנהיגה וסוחפת אחריה – והכבוד לעבוד לצידו תמיד יישאר חרוט בזיכרוני. אני מקווה מאד שאוכל לסייע ככל שאדרש. שמחתי לשרת את הציבור בעיר וכעת אני עומד בפני הזדמנות לאתגר עסקי."

ראש עיריית נהריה רונן מרלי: "אלי היה לצידי וימשיך להיות לצידי. הוא עוזב אבל הדלת שלנו פתוחה בפניו בכל עת. תרומתו לפיתוח והעצמת העיר, עוד תדובר רבות. הוא היה האיש של הביצוע, האיש שאפשר תמיד לסמוך עליו. יעידו על כך עובדי העיריה שעם כולם תמיד ידע לשמור על קשר חברי, מבלי לפגוע בסמכותיות שלו. לאורך כל הקריירה שלי האמנתי כי יש לאפשר לכל אדם להתקדם ולהתפתח כפי שהוא בוחר, ולכן למרות האובדן של מנכ"ל מוצלח, אני שמח כחבר על ההזדמנות שנקרתה בדרכו של אלי להתפתח ולהתקדם במגזר העסקי ובטוח שינחל הצלחה בתפקידו החדש".

אלבז יסיים את תפקידו בעוד כשלושה חודשים ויסייע במציאת מנכ"ל חדש לעירייה.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות