מפנטזים על אירוע מהחלומות? כך תגשימו אותו

האירוע המרגש שלכם מתקרב, והדמיון עובד שעות נוספות. אתם מתחילים לתכנן את הצבעים, את האוירה, את האורחים. האם אתם חולמים על שולחנות עגולים? אולי על שולחנות אבירים? ומה עם הכיסאות? באיזה צבע?

אתם חולמים על אירוע בגן רחב ידיים, בקיץ, אבל האירוע חייב להתקיים בחורף. אולי אוהל ענק? עם פטריות חימום?

כל כך הרבה רצונות וחלומות להגשים, אבל איפה מתחילים? האם זה בכלל אפשרי? אז כן, בהחלט. אנחנו למדנו שבכל אירוע אפשר למצוא את הדרך להפוך את הדמיון למציאות! איך עושים את זה? לפני הכל, תחשבו בעצמכם: מה הופך אירוע לאירוע מוצלח? כזה שהאורחים לא יפסיקו לדבר עליו הרבה מאוד זמן, ויזכרו בו גם אחרי שיעברו שנים? אולי הצלחתם לחשו על זה בעצמכם, וגם אם לא, תנו לנו לספר לכם – אירוע מוצלח עומד על טיבם של שלושה יסודות עיקריים:

  • עיצוב
  • אוכל
  • מוזיקה

אם תצליחו להפתיע בשלושה נושאים אלה, הפקתם אירוע מוצלח! כל הכבוד לכם! ועכשיו לפרקטיקה – כי בשביל זה אנחנו כאן:

כדי למקסם את הצלחת האירוע, ואת היכולת שלכם להפתיע את האורחים היקרים שהגיעו במיוחד עבורכם, אנחנו ממליצים בחום, לפני שיוצאים לדרך, להחליט על קונספט, נושא שאתם מתחברים אליו והוא אפילו מאפיין אתכם. קונספט ייחודי שיוביל את כל האירוע, מתחילתו ועד סופו. לדוגמא: אירוע המבוסס על סרטי קולנוע או על תקופה היסטורית מרתקת.

מניסיון, הקונספט יסייע לכם לגבש באופן מותאם את העיצוב, המוזיקה והאוכל, שיתרמו לחוויה. גם כאשר תגיעו לשלב השכרת הציוד לאירוע, תדעו מה הכי נכון ומיוחד עבורו. אחרי שהחלטנו על הנושא, זה הזמן להתחיל לאתר ולגייס את הפתרונות להגשמת האירוע המושלם.

עיצוב

זה הזמן להתחיל לעוף. עיצוב האירוע נוגע בעצם בהכל: מההזמנה לאירוע ועד למתנה לאורחים. זכרו שכל מה שתעשו מעכשיו, יהיה קשור לקונספט שבחרתם. עכשיו הזמן לבחור גם את פלטת הצבעים של האירוע בהתאם לנושא, כך שגם ההזמנה, המפות, המפיות, הרחבה, הוילונות וכל הפריטים הויזואליים באירוע, יהיו בצבעים הרלוונטיים.

בנוסף, אם הקונספט שלכם נוטה לכיוון הכפרי, תוכלו להשכיר שולחנות וכיסאות בעיצוב כפרי. אם בחרתם כיוון יותר מודרני, תוכלו להשכיר ציוד בעיצוב מודרני. היום, תוכלו להשיג כמעט כל מה שתרצו בחברות המתמחות בהשכרת ציוד לאירועים.

אוכל

נושא האוכל הוא כל כך חשוב, שאסור בתכלית האיסור להקל בו ראש. כפי שכתבנו קודם, האוכל הוא אחת מהחוויות שבלוטות הטעם זוכרות באירועים, והסיבה לכך שלא יפסיקו לדבר על האירוע שלכם. כמובן, שחשוב מאוד להתאים אותו לרעיון של המסיבה, כדי שיהיה כמה שיותר קשר בינו לבין החוויה הכללית. חשוב גם לוודא שהאוכל מתאים לאורחים שמגיעים, כלומר, רצוי לא לארגן בופה גורמה כשרוב האורחים אוהבים לאכול כשיש להם על השולחן שפע, וכך גם הפוך. אם האורחים שלכם רגילים לאוכל אקסלוסיבי, ואוהבים לאכול אותו באופן קלאסי, התאימו את האירוע כך שיקלע לטעמם.

מוזיקה

כמו באוכל, כך גם במוזיקה. התאימו את המוזיקה לטווח הרחב ביותר של האורחים, אבל, אם אתם מארגנים חתונה או אירוע משפחתי, אל תשכחו את האופי שלכם, של המשפחה או הזוגיות שלכם, ואת המוזיקה האהובה עליכם. בסופו של דבר, באירועים הללו, אתם הם אלה שצריכים ליהנות יותר מכולם. כמובן, שיש בכל סגנון מוזיקלי את השירים שמצליחים להקפיץ את רוב האורחים (חוץ מאלה שאף פעם לא קמים לרקוד באירועים..). זה יכול להיות שיר של אלביס משנות השישים, שיר של אייל גולן ואתניקס משנות התשעים ושיר של נועה קירל משנה שעברה. הכל עובד, רק נסו לחבר את זה כמה שאפשר לקונספט הנבחר ולאורחים. אם החלטתם להביא די ג'יי, תדאגו שהוא ימצא את הדרך להגיע ללבם של האורחים, בין אם בסטים שיקפיצו את הקהל ובין אם ג'ינגולים חביבים משנות השמונים. הכל הולך. אבל גם כאן, כפי שאמרנו, התאימו את המוזיקה לאורחים והתאימו אותה גם לקונספט.

אז אחרי שגילינו לכם את שלושת הנושאים העיקריים בהצלחת האירוע, עכשיו הכדור הוא בידיים שלכם. מאחלים לכם שתצליחו להרים את האירוע שאתם חולמים עליו!

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות