מצטיין ראש אגף התקשוב ליום העצמאות: סגן אור שיטרית מנהריה

הכירו את סגן אור שיטרית, בן 21 מנהריה, קשר"ג גדוד 51, ומצטיין ראש אגף התקשוב ליום העצמאות 2022.

אור התגייס באפריל 2019 למסלול הייעודי לקצונה של קשר״גים, ביצע מסלול של כשנה ו-4 חודשים הכולל טירונות, קורס יסוד, סיפוח בגדוד 101 של הצנחנים, קורס מ״כים, בה"ד 1 מגמת להב והשלמת תקשוב.

בתפקידו הראשון כיהן כס. קשר״ג בגדוד 12 ובאוגוסט האחרון שובץ לתפקיד הקשר״ג בגדוד 51 של גולני.

סגן שטרית: "תפקיד אינטנסיבי ברמות, ביצעתי בו תעסוקה מבצעית בגזרת אביטל, אימון בצאלים שבחן את הגדוד במתווה דרומי ובמתווה צפוני שכלל המון מהמחלקה שלי ולקח אותה לקצה, וכיום אנחנו נמצאים בתעסוקה מבצעית בגזרת נחל עוז שבעזה. הדבר שאני הכי אוהב בתפקיד שלי הוא המחלקה שלי, הפיקוד על חיילים והפיתוח שלהם לאורך זמן מביא לי סיפוק אדיר להמשך השירות".

על מבצעים שעבר מספר סגן שטרית: "השתתפתי במבצע שומר החומות שבו הגדוד שלי הופעל במעבר משגרה לחירום ותוך 24 שעות היינו מוכנים לכניסה. בפעם אחרת, סיימנו תרג״ד אינטנסיבי של 5 ימים בחורף שבוחן את התחום שלך ולוקח אותו לקצה ביחד עם המחלקה שלך וכשהצלחנו בהצלחה אדירה זה שימח אותי ברמות להצליח כמסגרת ולדעת שעמדנו בכל המשימות הנדרשות וזה לקח את המחלקה לגישה שאין משימה שלא נוכל לעמוד בה".

על קבלת מצטיין ועל עתידו בצבא: "הרגשה מטורפת, סיפוק אדיר שמעריכים את העבודה שלך. מפה נשאר להמשיך ולעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. אני רואה את עצמי מבצע את תפקיד המ״פ והקשר״ח מעצם הסיבה שלתפקיד אתגרים הן בתחום בניית בניין כוח ועיסוק בכוח אדם גדול, והן בתחום המקצועי שבו לומדים כל יום משהו חדש. אני שמח לשרת בחיל התקשוב, חיל מקצועי שיודע לתת את המענה הכי טוב שיש ופתרון לכל בעיה ובכל שעה".

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות