מרינה בחרו מארינה

אמש עלה לאוויר קמפיין פרסום רחב היקף בתקציב של 3.5 מיליון ₪, המשיק את השפה החדשה של המותג מרינה פטריות הגליל. המהלך השיווקי כולל השקת לוגו, סיסמה ועיצוב חדש למותג הפטריות המוביל בישראל. את התהליך האסטרטגי והמיתוג מחדש הוביל ברוך נאה ואת הקמפיין התקשורתי יצר משרד הפרסום ראובני פרידן המתמחה בפרסום מותגי מזון.

מרינה מלכת הפטריות מתוך קמפיין המיתוג מארינה מקסימילאין בלומין צ שי פרנקו jpg
מרינה מלכת הפטריות מתוך קמפיין המיתוג מארינה מקסימילאין בלומין צ שי פרנקו jpg

חברת מרינה פטריות הגליל, חלוצת ענף הפטריות בישראל, פועלת למעלה מ-35 שנה בגידול ושיווק פטריות ומוצרים מוגמרים על בסיס פטריות, לצד מגוון רחב של ירקות ירוקים המשווקים תחת המותג. את החברה, מוביל בגאון, מייסדה רמו בן שושן איש רב פעלים העוסק זה העשור הרביעי בגידול ושיווק פטריות לצד קשת רחבה של מוצרי תוצרת חקלאית טרייה, תחת המותג מרינה. לצד רמו בן שושן עומדת קרן גרין לנטרן בראשות ריצ'י האנטר וקרן דיסקונט קאפיטל בראשות הילה חימי שהצטרפו בראשית השנה לדירקטוריון החברה ולשותפות פעילה.

את מהלך החשיבה האסטרטגית והביצוע הפקידה חברת מרינה בידיו המנוסות של ברוך נאה אשר ביצע את תהליך המיתוג ויצר את דמות המלכה ואת הקונספט החדש. את המהלך הפרסומי והקמפיין תקשורתי מוביל משרד ראובני פרידן המנוסה ולהובלת הקמפיין התקשורתי נבחרה הזמרת והיוצרת מארינה מקסימיליאן–בלומין ששמחה לגלות בסרטון שיש מותג על שמה. הקמפיין, שעלה בטלוויזיה ובדיגיטל, מציג את מגוון האפשרויות לשדרוג מנות עם שילוב של פטריות מרינה. מרינה מקסימילאן–בלומין מהמארינות המוכרות בישראל, אישה מרשימה וקלאסית, אמא צעירה, חובבת פטריות מושבעת, אוהבת לבשל, מוסיקאית מחוננת וזמרת מצליחה וטובה. ועל  השם אין עוררין – 'מרינה מלכת הפטריות'!!

'מרינה', משיקה במקביל עיצוב חדש בחזיתו דמות מאוירת של מלכת הפטריות והעלים הירוקים ובכוונתה לעמוד בחזית ענף החקלאות במהלך שינסה לתת במה לערכים תזונתיים וקולינאריים מופלאים של הפטריות. פטרייה היא לא רק בריאה – היא פלא הבריאה! מכילה חלבון ומינראליים ויטמינים ושאר ערכים נפלאים ומשמשת מזה שנים רבות כבסיס למעדנים רבים על שולחנות משפחות רבות בישראל. הקמפיין מתרכז במגוון אפשרויות השדרוג של פטריות לכל מנה או ארוחה מהחביתה הפשוטה שתהפוך לאומלט פטריות, דרך טוסט פשוט של בוקר או סלט משודרג. פטריות מעשירות כל מנה להיות "סופר מנה".

צריכת הפטריות בישראל הכפילה את עצמה פי חמש, משלהי שנות השמונים אז החל לצמוח ענף הפטריות הטריות בישראל. הישראלי הממוצע צורך ואוכל כ- 1.8-1.9 ק"ג בממוצע שנתי לנפש, הדרך עוד ארוכה כאשר משויים לנתונים המגיעים מאירופה ומהעולם. שוק הפטריות בישראל צומח ועומד היום על כ- 19 אלף טון בשנה. אין מסעדה, מלון או מטבח שלא צורך פטריות על בסיס שבועי וכ- 75% מבתי האב הפרטיים מצהירים על צריכת פטריות בתדירות שבועית או דו שבועית.  

רוני סופר, סמנכ"ל שיווק מרינה: "הרגשה נהדרת לעלות עם פרויקט חדש ומוביל לאוויר. התהליך היה ארוך ורצוף אתגרים, רגשות וחששות, אך מלא בטחון, כישרון וחן  – המיתוג מחדש של מרינה פטריות הגליל מרענן וקליל השפה חדשה, הנראות המיתוגית והקמפיין כולו מזמין ומבטיח. על השפה המיתוגית והעיצובים ברוך נאה המוכשר, על קמפיין הפרסום ראובני פרידן המקצוענים, הפטריות למרינה והכישרון בביצוע מעלף למארינה מקסמיליאן שהצליחה להעביר בקריצה את המסרים ולהתחבר היטב לקריאייטיב. אני גאה לעמוד מאחורי הבמה בתהליך מרגש שכזה, וממליץ לכולם להנות ממרינה מלכת הפטריות בכל מנה, ביס או ארוחה".  

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות