משרד החינוך: כל המוסדות, הרשויות ואנשי החינוך המצטיינים בגליל המערבי

שנות הלימודים תש"פ ותשפ"א התאפיינו באילוצו של משרד החינוך להתאים את עצמו לתקופה חדשה, כאשר היה עליו לבצע חיבור של עולם הפדגוגיה והייעוץ החינוכי, למטריקס טכנולוגי.

בתוך המאמצים, שיש שיאמרו שנשאו פירות ויש כאלה שיאמרו שפחות, בחר מחוז הצפון של משרד החינוך את מצטייני המחוז לשנים אלו, וכלל את ראשי הרשויות, מנהלי מחלקות החינוך ואנשי החינוך, "על תרומתם לשדה החינוכי במקצועיות והתמדה, בזיהוי נכון של צרכי השטח, בקביעת מטרות ובהפיכת חלומות למציאות".

בחירת המצטיינים נעשתה ע"י חברי ועדות פרסי החינוך המחוזיים, בהובלתו של מפקח המחוז, אמיר מיכאל והמחמ"ד מר חיים גבאי.

ואלו הם הזוכים:

רשויות מצטיינות בגליל המערבי

נהריה רשות מצטיינת לשנת הלימודים תשפ"א.

שלומי רשות מצטיינת לשנת הלימודים תש"פ.

רשות מצטיינת לשלומי. צילום: דוברות משרד החינוך

מסלול מצוינות מוסדית

בית הספר היסודי גולדה מאיר בנהריה, בהנהלת איריס מלכה אללוף, זכה במצוינות לשנת הלימודים תשפ"א.

גן ארגמן בעכו, בהנהלת נטליה גוריבודסקי, זכה במצוינות לשנת הלימודים תשפ"א.

מסלול אנשי חינוך מצטיינים

במעלות תרשיחא, זכה בתואר לשנת הלימודים תש"פ, מנהל היחידה לקידום נוער, אלעד בוקר.

במעלה יוסף, זכתה בתואר לשנת הלימודים תש"פ, מנהלת בית הספר היסודי מעלה הגליל במעונה, גילה חדד.

בנהריה, זכתה בתואר לשנת הלימודים תש"פ גננת גן דוכיפת, כרמית אלחרר.

רשות מצטיינת לנהריה. צילום: דוברות משרד החינוך.

מנהלת המחוז, ד"ר אורנה שמחון: "אנו מצויים בעיצומה של תקופה מאתגרת שדורשת מאתנו חשיבה יצירתית, יכולת מנהיגות והובלה איכותית ומתמירה. מחוז הצפון חורט על דגלו קידום המצוינות, היזמות והחדשנות החינוכית. מעמד זה, מציין שילוב של כישרון, מאמץ, התמסרות ומצוינות שלכם. אתם קבוצה איכותית שמציגה מודלים של מצוינות בעשייה החינוכית. לאור האירועים האחרונים, היום יותר מתמיד, מוטלת עלינו האחריות לחזק ולבסס את החינוך הרב תרבותי במטרה לאחות את השסעים ולחבר בין חלקי החברה. עלינו להפעיל בעקביות תוכנית סדורה שתבסס ותחזק את השותפות ואת הדיאלוג בין הקבוצות השונות ותוביל מסרים של שותפות ואחדות. זוהי הדרך לקדם חברה ערכית, חברת מופת בה אדם לאדם- אדם. אתם מכובדי מייצגים נוכחה את יופייה של המורכבות הזו. כולכם כאן מחפשים בכל יום דרכים לקדם את החינוך לערכים ואת המעורבות החברתית. אנו מוקירים אתכם על יצירת הוויה אנושית, המעודדת תלמידים לפרוש כנפיים ולהגביה עוף. תודה למפקח המחוזי, אמיר מיכאל ולמחמ"ד חיים גבאי, שהובילו את ועדת הפרס. תודה גדולה למרכזות הועדה: רבקה פורמן-מעוז וצילה שנייר על עבודתן".

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות