נחנך האולם המחודש בהיכל התרבות נהריה

תגידו בשעה טובה: אולם FRIENDS המחודש בהיכל התרבות נהריה נחנך בערב מרגש, במעמד מנכ"לית ההיכל ויו"ר נעמת במרחב הגליל המערבי, עופרה כהן אלקיים, יו"ר ההיכל ויו"ר ההסתדרות במרחב הגליל המערבי, אשר שמואלי, ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, ראש המועצה האזורית מעלה יוסף, שמעון גואטה, ראש המועצה המקומית כפר ורדים, אייל שמואלי, מנכ"לית אשכול גליל מערבי, מירב בן שימול ואורחים נוספים.

גולת הכותרת של הערב היתה ללא ספק הופעתו של הזמר יהודה פוליקר, שריגש את הקהל עם מיטב שיריו, שירים שהפכו מזמן לנכסי צאן ברזל במוזיקה ובהוויה הישראלית.

n
יהודה פוליקר מרגש. צילום: דורית ריטבו.

האירוע, שנדחה מספר פעמים בעקבות המלחמה, התקיים על מנת להרים מעט את המורל של אוהבי התרבות בגליל המערבי, לאחר שתקופה ארוכה שבהיכל התרבות לא התקיימו הופעות והצגות. לאחרונה, פתח ההיכל את שעריו בהתאם להנחיות פיקוד העורף, ומאז תושבי האזור נהנים מהצגות ומהופעות משובחות. כפי שדיווחנו כאן בעבר, האולם עבר שיפוץ בעלות של כ – 4 מיליון ש"ח, שכלל את החלפת הכיסאות, מערכת הסאונד, שיפוץ חדרי האומנים והנגשת ההיכל לבעלי מוגבלויות. השיפוץ יצא לדרך לאחר אישור היסטורי של יו"ר ההסתדרות הכללית החדשה, ארנון בר דוד, שהגשים לבכירי ההיכל חלום של 30 שנה.

n
ראש עיריית נהריה ורעייתו, עופרה כהן אלקיים ואשר שמואלי עם יהודה פוליקר. צילום: דורית ריטבו.

השבוע הופיע בהיכל עדן חסון שסחף אחריו את הקהל, וכן, עלתה ההצגה "קרובים קרובים" של התיאטרון העברי. בהיכל מזמינים את תושבי הגליל המערבי לקחת הפוגה מהמצב, להגיע להיכל וליהנות מתרבות איכותית ומגוונת.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות