נערים ערבים תקפו ילדים יהודים בשער בית הספר בעכו

פוסט שפורסם ברשת החברתית, המתאר תקיפת תלמידי בית ספר היסודי נועם הרצוג בעכו, על ידי צעירים ערבים בעת שיצא את שער בית הספר, הביא את שוטרי תחנת עכו לפתוח בחקירה, לאתר את הורי הילדים שהותקפו, לגבות את תלונתם ולאתר את זהותם של התוקפים.

מהחקירה עלו ממצאים שהביאו למעצרם של שני חשודים, בגיר בן 18 וקטין בן 16 תושבי העיר בחשד לביצוע המעשה, כשבכוונת המשטרה לבקש מחר בבוקר מבית משפט השלום בעכו להאריך את מעצרם.

בתוך כך, מערכת החינוך במגזר הערבי בעכו תקדיש מחר את שעות הבוקר לשיח בנושא אלימות, לנוכח התקיפה.

מעיריית עכו נמסר: "מערכת החינוך בחברה הערבית בעכו תעצור מחר בבוקר את מהלך הלמידה לטובת רב שיח בנושא אלימות, זאת לנוכח מקרה האלימות שבו הותקף תלמיד בבית הספר היסודי נועם הרצוג על ידי נער ערבי, ככל הנראה על רקע לאומני. הנער נעצר על ידי המשטרה והועבר לחקירה. ראש עיריית עכו, שמעון לנקרי הנחה את גורמי החינוך בעיר לקיים דיון בנושא זה בהשתתפות מנהלי בתי הספר בעיר, נציגי משרד החינוך במחוז צפון ורשת אורט ובהובלת ראש מנהל החינוך בעירייה, אורית אסייג".

מבדיקה של גליל מערבי ON LINE נמצא כי זו לא הפעם הראשונה בה נרשמים אירועים לאומניים חריגים בבית הספר היסודי נועם הרצוג בעכו. הורי תלמידים בבית הספר מספרים על מספר פעמים בהם נזרקו אבנים לעבר תלמידי בית הספר, אחד מהמקרים התרחש ממש לאחרונה, עם התחממות ההתפרעויות בעיר. ממשטרת ישראל נמסר כי לא היו נפגעים במקרה זה ולא נגרם נזק. לטענת המשטרה, לא היו גם עצורים במקרה זה.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות