נתוני הקורונה בנהריה מאז התפרצות הנגיף: 4,155 בדיקות, 43 מאומתים, 41 מתוכם החלימו

אחרי הסגר ועם החזרה של הילדים לגנים ולבתי הספר, היה נדמה שהחיים חזרו למסלולם, ושהקורונה הפכה לזיכרון רחוק. אך חשוב לדעת כי עפ"י נתוני משרד הבריאות, נהריה, היא העיר היחידה בגליל המערבי, שנרשמו בה אחוזי עליה ברמת התחלואה בנגיף לאורך ההתפרצות.

עד כה התבצעו 4,155 בדיקות לתושבי העיר, מתוכם 43 אומתו כחולים. 41 מתוכם החלימו, כשעפ"י נתוני המשרד, חלה עלייה של 2.38 אחוזים במקרי ההידבקות בנגיף, מאז החלה התפשטות המחלה, ונהריה ממוקמת במקום השביעי בקצב העליה.

בשבועיים האחרונים, נמצא כי חולה קורונה מאומת שהה בין השאר בקניוני העיר, שופרסל דיל וחנות גלישה בגעתון. עם זאת, חשוב לציין, שאין חולים מאושפזים כרגע במרכז הרפואי לגליל, וכי מחלקות הקורונה הייעודיות אף נסגרו בבית החולים נכון לעת הזו. המשמעות היא כי מדובר בחולים קלים, אשר רובם שוהים בבידוד ומחלימים בביתם.

הערב, יצאו משרד ראש הממשלה ומשרד הבריאות בהודעה משותפת, המעדכנת על כך שהממשלה אישרה במשאל טלפוני תיקון והארכה של תקנות שעת חירום – הגבלת פעילות, אזור מוגבל ובידוד במקום בידוד בית מטעם המדינה, כשבמשרד הבריאות קוראים לציבור להמשיך ולהיות שותף למאמץ למניעת ההתפשטות של נגיף הקורונה בישראל: "בשבוע האחרון אנו חווים עלייה מסוימת בהיקף התחלואה בקורונה בארץ, ולכן חשוב להמשיך ולהקפיד על 3 הכללים הבסיסיים: ריחוק פיזי, עטיית מסיכה ושמירה על היגיינה".

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות