עוברים דירה? כך תארזו נכון לפני ההובלה

סגרתם שירות הובלות למעבר דירה בקרוב? חשוב לזכור כי אמנם נהגי ההובלות בצפון, ובמיוחד נהגי ההובלות בנהריה, עושים עבודה נהדרת בהובלת תכולת הבתים של כולנו, אך חשוב מאוד שאריזת החפצים תהיה יעילה, כדי לשמור על החפצים האהובים עליכם בזמן ההובלה. איך תעשו זאת נכון?

לפני הכל, מיינו ובחרו בקפידה את החפצים שתרצו להעביר אתכם הלאה, לבית החדש. במהלך השנים, אנחנו נוטים לאגור מוצרים רבים בארונות ובמגירות, מבלי שיהיה להם שימוש. למעשה, לרוב אנחנו אפילו נשכח מקיומם עד המעבר לבית חדש. לכן, אם פריטים מסוימים בבית לא משמשים אתכם וכמובן אין להם ערך סנטימנטלי גבוה עבורכם, מומלץ להיפרד מהם לפני האריזה ומעבר הדירה. כך גם לא תשלמו יותר כסף על ארגזים עמוסים במוצרים שאין לכם צורך בהם וגם תהנו מהרבה יותר מקום בבית החדש.

אחרי שעשיתם את המיון החשוב של החפצים, הגיע הזמן לפתוח את ארגזי האריזה. חשוב מאוד שהארגזים יהיו מוכנים לשאת את המשקל באופן היעיל ביותר. כיצד תעשו זאת? כשהארגז לפניכם, קפלו את החלקים הקטנים שבתחתיתו, ורק אחר כך קפלו מעליהם את החלקים הגדולים. השתמשו בדבק עמיד וחזק לאטימת התחתית. בנוסף, חשוב מאוד לחזק את תחתית הקרטון מבפנים ולצרף חתיכת קרטון נוספת על מנת לייצב את הארגז. חשוב מאוד לזכור –רצוי לארוז כל ארגז עד משקל של 20 ק"ג פריטים במקסימום, כדי שלא יקרע חלילה ויוביל להרס של הדברים החשובים לכם.

לאחר שהרכבתם את הארגזים כמו שצריך, הגיע זמן האריזה. חשוב ביותר לארוז לפי חדרים (ולא לפי החפצים), כך תוכלו עם הגעת ההובלה לפרוק כל ארגז בחדר המיועד לו, ותחסכו לעצמכם את ההתרוצצות בכל רחבי הבית בניסיון למצוא לכל חפץ את המקום שלו.

אמנם המקצועיות הרבה של צוותי ההובלות בנהריה ידועה לכל, אך לכולנו יש פריטים שבירים, שעלולים להישבר במהלך ההובלה אם לא אורזים אותם בצורה הנכונה. לכן, חשוב שאת כלי החרסינה, הזכוכית, מוצרי הקוסמטיקה השבירים וכו' יש לעטוף בעטיפת נייר (באופן לא הדוק מדי), ולהשתדל ליצור רווח ולבודד אותם אחד מהשני עד כמה שניתן. בארגז, חשוב שהפריטים הכבדים יותר יונחו בתחתית הארגז ואילו הקלים והשבירים יותר יונחו למעלה.

ארזו את הארגזים כך שיהיו מלאים אך אל תעמיסו פריטים שיבלטו החוצה ויקשו על סגירתו. יחד עם זאת, חשוב לא לארוז מעט פריטים בארגז ולסגור אותו, כיוון שבעת ההובלה הוא עלול להידחס תחת העומס של ארגזים אחרים והפריטים בו עלולים להינזק או להישבר.

סיימתם לארוז את הארגז? מצוין! אטמו אותו עם נייר דבק חזק ובטוש לורד בולט כתבו את החדר אליו הוא מיועד בבית החדש ומה נמצא בתוכו (מצעים, ספרים, קוסמטיקה וכו').

עכשיו אתם מוכנים לצאת לדרך, ובמהלך ההובלות בנהריה, החפצים שלכם מוגנים ושמורים מכל משמר בדרך אך הבית החדש.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות