קונדיטוריית "תושה" צולחת את המשבר: עזרו להם להגיע ליעד!

משבר הקורונה הפוקד את הכלכלה הישראלית, ובתוכה את בעלי המסעדות, שעתידות להיפתח רק ביום רביעי השבוע תחת הנחיות נוקשות, גרם לבעלי העסקים לחשוב מחוץ לקופסא, על מנת לשרוד את התקופה הקשה.

שניים מהם, שחף אברהם ותומר סויסה, הבעלים של קונדיטוריית "תושה" השוכנת בקיבוץ ראש הנקרה, החליטו שהם לא שוקעים אל תהום הלא נודע, כמו רבים מבעלי העסקים, ויצאו בקמפיין הד-סטארט, במטרה להמשיך למכור את התוצרים שלהם ויותר, לקהילת תומכים, שיהיו שותפים להשגת היעד: לצלוח את המשבר.

עד כה, 654 תומכים השקיעו מעל 97,000 ₪, כשהיעד עומד על 100,000 ₪. שבעה ימים בלבד נותרו לסיום הקמפיין, ולשחף אברהם אין ספק שהם יגיעו ליעד: "אנחנו ממשיכים לדחוף את הקמפיין בכל הכוח, עכשיו זה הכל או כלום. לא נותר עוד הרבה, אנחנו ממש רגע מלהגשים את המטרה שלנו. התומכים השקיעו בנו והם יקבלו תמורה מלאה להשקעה שלהם. אין לי ספק שנגיע ליעד המיוחל".

התגובות שקיבלו מהמשקיעים, מוכיחות עד כמה התושבים באזור מאמינים בהם:

"פרויקט מדהים. הדרך האולטימטיבית להגן על בית עסק איכותי כמו קונדטוריית תושה. לא נאפשר לקורונה לפגוע בכם."

"בתור קונדיטורית בצפון אני מאוד שמחה שיש קונדיטוריה כמו שלכם שמצליחה ומעוררת עניין גם במרכז, מאוד מקווה שתצליחו לשרוד!!"

"בתושה אופים באהבה או לא אופים בכלל. בהצלחה חברים, אתם יותר מראויים."

את "תושה" פתחו אברהם וסויסה לפני יותר משלוש שנים, וכבר הפכו לשם דבר בתקשורת הארצית. בתושה כל מאפה מאוד מושקע וטעים. הכל נעשה בעבודת יד, כולל המחיות של הקינוחים, המופקות מפירות בשלים, כשאברהם מספר לנו כי כל מוצרי הגלם נרכשים ע"י חקלאים מהגליל המערבי. עכשיו הגליל מחזיר להם באהבה.

יצירת אומנות של תומר סויסה. צילום: פרטי

סויסה, הקונדיטור מבין השניים, למד בין השאר אצל הנס וגלית ברטלה, כשאת הסטאז' ביצע בצרפת. בקונדיטוריה ישנו גם בית קפה, כך שניתן לשלב את המאפים עם קפה משובח או פשוט לקחת אותם הביתה.

קמפיין ההד סטארט של העסק, שהתחיל מיוזמה של "הד סטארט" בשיתוף עם מגזין טיים אאוט, הביא לעשרות מסעדות לגייס תומכים באופן דומה, על מנת להתגבר על הסגר שנכפה עליהן. עבור "תושה", הקמפיין הוא ממש בגדר להיות או לחדול, וכולנו תקווה שבסופו, יצליחו השניים להשיג את היעד המיוחל!

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות