ערב ההתרמה לבית שי: להקת "שי-יה" גנבה את ההצגה

עבור הצוות והמתנדבים של בית שי, בית קהילתי טיפולי לילדים בנהריה, הפקת אירוע ההתרמה שהתקיים השבוע לא היתה פשוטה בכלל ולוותה בלא מעט מהמורות בדרך, אבל אפילו הם לא דמיינו את ההתרגשות שתאחז במאות התורמים שהגיעו להיכל התרבות בנהריה, עם עלייתם של חברי להקת הילדים "שי-יה". יחד עם מנהלת הלהקה, קארין עמוס, הפליאו הילדים, רובם בעלי צרכים מיוחדים, לשיר ולרקוד על הבמה, כשלא נותרה בקהל עין אחת יבשה.

את הערב הנחה הסטנדאפיסט הנהרייני, איתן בוכריס, שראיין את מייסד העמותה, חנן חן, במגוון שפות וחיקויים, על הבית הייחודי שהקים, ומי שיצר עוד לא מעט רגעי קסם היה הזמר דודו טסה, שביקש לצפות בערב המרגש עם הקהל ואף הופיע בהתנדבות עם מיטב שיריו. אי אפשר היה להסתיר את ההתרגשות כאשר אחד מילדי בית שי ביצע יחד איתו את אחד משיריו, על הבמה.

ערב ההתרמה התקיים בניצוחה של מנהלת בית שי, רוית אלגרבלי, עבור העמקת המודעות הציבורית לנושא האוטיזם, הרחבה וחיזוק פעילות העמותה בנהריה והסביבה והנחת היסודות להקמת בית לבוגרים מגיל 18 ומעלה, בסיוע צוות מתנדבים שהיה כל כולו ממוקד בהצלחת האירוע.

הערב התקיים בהיכל התרבות, בתרומתה של מנכ"לית ההיכל, עופרה כהן אלקיים, שאף לקחה חלק באירוע.

מנכ"ל עמותת "בית שי", חנן חן: "בית שי חגג באירוע המרגש את שנתו הרביעית כבית הקהילתי הייחודי בארץ לילדים ומשפחות מיוחדות. תודה למשפחות על הזכות להיות פה בשבילכם. אין לי ספק שהאירוע יהפוך למסורת. ואני עדיין מזמין את כל תושבי האזור לבוא ולתמוך בפעילות החשובה למען הילדים והבוגרים על הרצף האוטיסטי היחידה מסוגה באזור כולו. תודה לצוות המדהים ששותף לעשייה. תודה למתנדבים שמאפשרים לי להמשיך לחלום".

גם אתם רוצים לתרום לבית שי? צרו קשר עם העמותה בטלפון: 050-2772727.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות