פרויקט פארק "נחל סער" יוצא לדרך

עיריית נהריה הודיעה היום (שלישי) כי תחל בהקמת פארק "נחל סער", במסגרת הסדרת התעלות והמובל לשפך הים, לאחר שבמשך שנים נוצרו הצפות קשות בשכונות הצפוניות של העיר, בשל התיישנות וחוסר התאמה של תוואי הנחל להובלת כמויות מים רבים. על בניית המובל, והסדרת התעלות מתווסף כעת גם פרויקט פארק נחל סער, ועל כך העירייה מבקשת מהציבור בעיקר, להיות סבלנית.

העירייה תבצע את הפרויקט כשבראשו יעמוד ראש העירייה, רונן מרלי, בשיתוף משרד הבינוי והשיכון, רשות הניקוז, החברה הכלכלית ושותפים רבים נוספים.

העירייה טוענת שתדאג להפחית את חוסר הנוחות ממנו יסבלו התושבים המתגוררים באזור, לאורך הרחובות הנורית, הכלנית ועד לשפך הים במערב, כשבסופו, מבטיחה לתושבי העיר פארק שיכלול מדשאות, פינות ישיבה, שביל אופניים, מתחמי משחקים, כושר ועוד.

ראש עיריית נהריה רונן מרלי: "פרויקט בסדר גודל כזה שהעיר נהריה לא ידעה הרבה מאוד שנים, דורש מכולנו סבלנות. אם כולם יבינו שאין כאן לחיצה על כפתור ומחר יש פארק, ויהיו פה ושם תקלות ועיכובים, אנחנו נצלח את זה במועד שקבענו".

ראש העירייה מתכוון להיפגש עם התושבים מיד אחרי הסגר, על מנת להסביר להם על הקמת הפרויקט והשלכותיו. לטענת העירייה, כבר בימים אלה הוקם צוות מיוחד לשיתוף התושבים על מנת לפתור בעיות נגישות נקודתיות שיצוצו.

About Author

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. אילן אגרא

    רק תפסיקו לקרוא לתעלה הזאת נחל. אף פעם לא היה נחל כזה בשום מפה. זאת תעלת ניקוז מעשה יד אדם וגם השם "תעלת סער" הוא חדש ומטעה.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות