פרס הצטיינות יתרה לפנימיית "קציני ים" עכו

המנהל לחינוך התיישבותי פנימייתי מעניק היום (ראשון) את פרס החינוך המחוזי פנימייתי לשנת תש"פ, בהצטיינות יתרה, לקציני ים עכו. ההצטיינות ניתנה עבור עבודתה הערכית, החינוכית והפדגוגית.

מנהלת כפר הנוער "קציני ים עכו", ד"ר עפרה שטיין:
"אני גאה שקציני ים עכו אינו רק דיבורים אלא גם מעשים, אנו מחנכים את תלמידנו לשאוף למצוינות לפיקודיות ולהובלה ועל כך קבלנו הצטיינות יתרה. אני רוצה להודות לצוות קציני ים עכו שעמלים יומם וליל בכדי להשיג תוצאות אלו".

מנהל הפנימייה ישי שוורץ: " אני שמח שערכים חשובים כגון יושרה, חברות ואהבת האדם מקבל פרס מאחר שלעיתים נדמה כי "נשכחו" בשנות האלפיים ובעיקר לאחר האירועים האחרונים במדינה, ערכים שאותם מקדמת הפנימייה ואנשי הצוות מטמיעים בתלמידיה. יתרה מזאת, מאחר ואחוז גבוה מתלמידינו משתלבים בתפקידי מפתח הן בצבא והן בחברה וגדלים על ערכים אלו ישרישו אותם גם לדורות הבאים".

הפרס הוא נחמה קטנה, לאחר שבהתפרעויות האחרונות בעכו, בני ובנות הנוער הלומדים בפנימייה נאלצו להתמודד, עם מתפרעים רבים שהגיעו אל הכפר, ירו וזרקו אבנים לכיוון הפנימייה. ההורים נקראו להגיע לאסוף את התלמידים תחת אבטחה כבדה של שוטרים ולוחמי משמר הגבול, והלימודים נפסקו למשך ימים ארוכים.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות