קרה לכם נס? שותפות ביחד נהריה – צפון ניו ג'רזי קוראת לכם!

לקראת חג החנוכה, שותפות ביחד נהריה – צפון ניו ג'רזי, של הסוכנות היהודית, יצאו בפרויקט מרגש, במסגרת מיזם "קפה תרבות", בו קראו לתושבי נהריה לשלוח את סיפורי הניסים הפרטיים שלהם, עבור יצירת הרצאה ייחודית שתישא את השם "ניסים נהריינים".

קרה לכם נס? שותפות ביחד נהריה – צפון ניו ג’רזי קוראת לכם!

עו"ד דורון לוריג (40) נשוי ואב לשניים, תושב נהריה, שנבחר בינואר השנה לכהן כיו"ר השותפות, אמר השבוע לגליל מערבי ON LINE: "פרויקט קפה תרבות של שותפות ביחד נהריה-צפון ניו ג'רזי שם לו למטרה להעשיר את התרבות בעיר נהריה למען תושבי העיר, ועל ידי תושבי העיר. הפרויקט החל לפעול לפני כשנה, ועד לפריצת הקורונה, התקיימו ההרצאות בבתי עסק בנהריה במטרה לחשוף ולעודד השקעה בהם ולסייע לעסקים המקומיים. רוב ההרצאות ניתנות על ידי תושבי נהריה ובהתנדבות. בחג החנוכה אנו מעוניינים לאפשר לתושבים אשר להם סיפורים מיוחדים על ניסים שקרו להם בחייהם האישיים, לשתף את הקהילה בסיפוריהם אלו. ההרצאה תיארך כשעה, ויכולה לכלול מספר מרצים שונים".

השותפות בין קהילת נהריה לקהילה היהודית של צפון ניו ג'רזי קיימת מזה 15 שנה ותפקידה הוא לחבר בין הקהילות על ידי פרויקטים שונים, ביניהם פרויקט STEM הכולל משלחת תלמידי מדעים מכל נהריה ופרויקט "קפה תרבות" שהינו פלטפורמה לחיזוק התרבות בעיר.

About Author

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. שולמית הרטמן

    קניתי כרטיסים להערב לעומר נצר .שילמתי ואף אחד לא הודיע על ביטול.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות