ראש עיריית עכו פועל למען העסקים בעיר

משבר הקורונה אילץ כמעט את כל בעלי העסקים והעצמאים בישראל לסגור את מקור פרנסתם למשך תקופה ארוכה. הסגר החריף הביא להפסדים רחבי היקף, ורבים מבעלי העסקים מתמודדים עם אובדן הכנסה המאיים על סגירת העסק לאלתר.

מי שהבין את מצוקת בעלי העסקים בעירו הוא ראש עיריית עכו, עכו שמעון לנקרי, שהנחה את הגורמים המקצועיים בעירייה לסייע לבעלי העסקים בעיר במטרה לצאת ממשבר הקורונה, ולאחרונה אף שיגר איגרת לבעלי העסקים בעיר והציג בפניהם את האפשרויות לקבלת סיוע. באיגרת מנה לנקרי את הצעדים שהעירייה נוקטת על מנת לסייע להם. בין השאר מוצע לבעלי העסקים הדרכות והכשרות לניהול עסק בזמן משבר, מתן ייעוץ על ידי יועצים מומחים ללא עלות ו/או בעלות נמוכה והנחה בארנונה לבתי העסק בשיעור של 25 אחוז לשנת 2020.

"העולם כולו נתון במשבר, כולנו מרגישים את הפגיעה באורח החיים והשגרה – ומי כמוכם מרגישים את המשבר הכלכלי מקרוב", כתב לנקרי לבעלי העסקים, "עיריית עכו רואה בעסקים גורם משמעותי וחלק מרכזי מהכלכלה העירונית כולה, ולכן החלטנו להוביל שורה של צעדים שנועדו לסייע לכם – העסקים הפועלים בעיר, בהתמודדות עם המשבר".

בימים אלה החלה העירייה גם בקמפיין בשלטי חוצות, עיתונות ודיגיטל לעידוד רכישות של תושבי העיר בבתי עסק מקומיים במטרה לסייע לבעלי העסקים להיחלץ מהמשבר. במקביל החל האגף לאסטרטגיה, תכנון וחדשנות בעירייה בבניית מאגר אינטרנטי של בעלי העסקים שיופץ בהמשך לתושבי העיר.

"אנו נעשה הכל כדי לסייע לבעלי העסקים לצאת מחוזקים מהמשבר, לצמוח ולהתפתח", אמר לנקרי.

בעלי העסקים, מצדם, מאוד מודים לראש העירייה על הכוונות הטובות, אך עם כל הרצון הטוב של לנקרי, העצמאים זקוקים בימים אלה לסיוע בלתי מתפשר של תקציבים להזרמת חיים לעסק, לצורך העברת תשלומים קבועים, ובמהלך החודשיים האחרונים החובות רק נערמו, כשהם מאיימים על היכולת שלהם לחזור לשגרה באופן הרצוי, וכן, לבל נשכח כי מאחורי בעלי העסקים, לרוב, עומדת משפחה שלמה שאיבדה את המשכורת המאפשרת לה להתקיים בכבוד.

מעיריית עכו נמסר כי בעלי העסקים מוזמנים להיכלל במאגר העסקים העירוני במייל: [email protected] ולקבל פרטים נוספים בטלפונים: אביבית 04-9956187, שירלי 04-9956093 בין השעות 08:00 – 16:00.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות