שפרה בן דוד סיימה את תפקידה כמנכ"ל רשות ניקוז ונחלים גליל מערבי

הרשות לניקוז ונחלים גליל מערבי הודיעה הבוקר (שני) על מינויה של אורלי גבישי סוטו, תושבת קיבוץ כברי, כמנכ"ל הרשות. גבישי סוטו תיכנס לנעליה של המנכ"ל היוצאת, שפרה בן דוד, שידעה לא מעט מאבקים מול הרשויות המקומיות בגליל המערבי לכל אורך כהונתה, וסיימה את תפקידה לאחר 15 שנה.

גבישי סוטו נשואה + 3, בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול, בוגרת קורסי דירקטורים, כלכלה וניהול פרויקטים. בוגרת תוכנית מעוז לעתודה ניהולית של משרד ראש הממשלה, משרד הפנים ואוניברסיטת הרווארד. שימשה עד לאחרונה כיו"ר חניתה אחזקות ובמקביל כיהנה כדירקטורית במשקי המפרץ ובמפעלים של תשלובת מילואות. בנוסף, כיהנה כחברת מליאת המועצה האזורית מטה אשר וניהלה שורה של תפקידים בתעשייה הקיבוצית.

שפרה בן דוד סיימה את תפקידה כמנכ”ל רשות ניקוז ונחלים גליל מערבי
המנכ"ל הנכנסת אורלי גבישי סוטו. צילום: ריקי שרון.

גבישי – סוטו: "החורף הקודם הוכיח לצערנו, את חשיבותה של רשות הניקוז גליל מערבי כגוף משמעותי באזור. אני מודה למנכ"לית היוצאת, שפרה בן דוד, על תרומה לאזור. תודה לוועדת האיתור שבחרו בי לכהן בתפקיד. אני מביאה איתי נסיון רב ומומחיות בניהול פרויקטים ותהליכים מורכבים בהיקפים גדולים, תחת אילוצי שטח בדגש על ניהול סיכונים בכפוף לרגולציה. היכרות עם העולם העסקי, חקלאות, שלטון מקומי ושלטון מרכזי כולל הובלה ושינוי של אופן החישוב של המדד הפריפריאלי בישראל.  בטוחה שנוכל לקדם את נושא הניקוז בגליל המערבי תוך שיתוף הציבור, התחשבות בצרכי הפיתוח לצד שמירה על ערכי הסביבה החשובים לכולנו".

יו"ר הרשות יורם ישראלי: "אני מברך את המנכ"לית היוצאת הגב' שפרה בן דוד על פועלה במשך שנים ארוכות. ומברך את אורלי על בחירתה לתפקיד. מאחל לה ולנו בהצלחה בהתמודדויות עם האתגרים ההולכים וגדלים."

כאחראית על הסדרת תיעול וניקוז להגנה על ישובים, רשות ניקוז גליל מערבי נוטלת בימים אלה חלק משמעותי בהקמת מאגר יחיעם, כחלק מהתוכנית לצמצום והסטת מי נגר הגשמים מהעיר נהריה. בתוך כך, ניצבת הרשות בפני אתגרים גדולים בהסדרת הנחלים געתון וסער, למניעת אסונות בשל אירועי קיצון, כמו השיטפון שידעה נהריה בתחילת השנה.

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות