שר הבריאות במרכז הרפואי לגליל: "הצלחת החיסון תלויה מאוד בהיענות הצוותים הרפואיים"

שר הבריאות, יולי אדלשטיין, ערך היום (שלישי) ביקור מקצועי במרכז הרפואי לגליל. השר הגיע מלווה
בבכירי משרד הבריאות, בהם ראש חטיבת הרפואה, ד"ר ורד עזרא, מנהלת מחלקת נהלים וסטנדרטים, ד"ר סיגל ליברנט-טאוב וראש חטיבת בתי החולים הממשלתיים, ד"ר דודו דגן.

בפתח הביקור, הציג מנהל בית החולים פרופ' מסעד ברהום בפני השר את תמונת המצב הנוכחית במרכז הרפואי, תוך שסקר את הישגי המרכז והאתגרים לקראת העתיד. לאחר מכן ביקר שר הבריאות במחלקת הקורונה כתר מונשמים, שם שוחח עם הצוותים השונים והודה להם על עבודתם.

שר הבריאות במרכז הרפואי לגליל: “הצלחת החיסון תלויה מאוד בהיענות הצוותים הרפואיים”
השר אדלשטיין בביקור במחלקת הקורונה במרכז הרפואי לגליל. צילום: דוברות משרד הבריאות

בשיחתו עם הצוותים הרפואיים התייחס אדלשטיין לנושא החיסונים ואמר: "אנו מקווים מאוד שיש לנו אור בקצה המנהרה. הצלחת החיסון תלויה מאוד גם בהיענות הצוותים הרפואיים. אני מקווה שבזכות המאמץ שלכם והמאמצים שאנו עושים, הן בהבאת החיסונים והן בשיפור הבדיקות המהירות, נוכל לחזור לשגרה. עד אז אסור להיכנס לשאננות וחובה על כולנו להקפיד לשמור על הנחיות משרד הבריאות".

עוד אמר היום השר אדלשטיין בביקורו במרכז הרפואי: "אחד הדברים שהכי מדאיגים אותי מיומי הראשון בתפקיד, הוא הפערים בין הפריפריה ומרכז הארץ בתחום הבריאות, וחרטתי על דגלי להביא לצמצום הפערים הללו".

מנהל המרכז הרפואי, פרופ' ברהום טען בפני השר כי הוא נאבק זמן רב עבור מכשור רפואי וטכנולוגי חדיש. במענה על כך אמר השר: "אני מבין את המצוקה שלכם ועושה מאמצים כדי להביא לכם בשורות משמחות כבר בשבועות הקרובים".

About Author

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך...

קטגוריות נוספות